Plnohodnotné online účetnictví

Aplikace iÚčto nabízí plnohodnotné řešení pro vaše účetnictví, ať už jste živnostník, firma nebo profesionální účetní. Není potřeba stahovat, instalovat a aktualizovat žádné účetní programy – iÚčto funguje online přímo v prohlížeči a vy tak máte ke svému účetnictví přístup odkudkoli.

Vše na jednom místě

Díky přehledné úvodní stránce iÚčta sledujte, jak se vašemu podnikání daří. Jaké jste měli náklady a výnosy a kolik jste tedy vydělali? Zajímá vás, kolik odvedete nebo kolik se vám vrátí na DPH? Panely na úvodní stránce si můžete snadno přizpůsobit podle toho, jaké informace jsou pro vás nejdůležitější.

dashboard

Přehled o vašich financích

Sledujte stav pohledávek a závazků a také peněžní prostředky na všech vašich účtech a pokladnách. Díky aktuálnímu stavu nákladů a výnosů také rovnou vidíte, jaká bude za dané období daň z příjmu.

peněžní prostředky

Jednoduše generované reporty

Elektronická podání (Přiznání k DPH, Kontrolní hlášení DPH, apod.) si vygenerujte přímo z aplikace iÚčto v příslušném formátu a během pár kliknutí odešlete na státní správu. Stejně tak i veškeré účetní a manažerské reporty si můžete snadno stáhnout přímo z aplikace.

reporty

Využívejte automatické funkce

iÚčto nabízí propojení účetní aplikace s vaším e-shopem na platformě Shoptet a také vašeho internetového bankovnictví v Komerční bance či Fio Bance (je možné i pro další banky). Vystavování dokladů pro vaše zákazníky a párování s platbami se pak děje automaticky a vy si ušetříte spoustu práce, kterou za vás odvede iÚčto.