Propojení s Komerční bankou

Máme pro vás dobrou zprávu, je tu konec ručního stahování pohybů bankovních účtů a jejich následné importování do iÚčta! Nově již nemusíte dělat ruční import bankovních výpisů. Připravili jsme pro vás modul propojení s Komerční bankou. Tento modul zajistí automatický import plateb a přenáší pohyby na vašem účtu v Komerční bance, ty se pak v iÚčtu rovnou automaticky zaúčtují.

 

Propojení s Komerční banka

 

Propojení iÚčta s Komerční bankou je prvním výsledkem našeho partnerství, díky kterému se posouváme možnosti naší aplikace k ještě širšímu automatickému zpracovávání dokladů. V současné době se jedná o „BETA“ provoz a je k dispozici uživatelům v tarifu „Pokročilý“ a „Premium“.

Import bankovních pohybů z internetového bankovnictví se provádí automaticky jednou za 15 minut a takto přenesené platby následně najdete v  sekci Platby/Banka – importy.

Chcete začít účtovat zdarma v moderním on-line systému?

 

Ušetřete si tedy čas strávený vedením účetnictví a věnujte ho raději rozvoji svého podnikání. Pokud iÚčto ještě nemáte, zaregistrujte se a vyzkoušejte si ho zdarma! Máte-li bankovní účet vedený u Komerční banky, po registraci aktivujte v nastavení bankovního účtu online přístup do KB a nastavte si požadované funkce. Na podrobný návod se podívejte v našem videu.

Máte jakýkoli dotaz nebo postřeh, napište nám. Rádi vám odpovíme.

Všechny funkce účetního programu iÚčto si můžete pohodlně a zdarma vyzkoušet v rámci zkušebního období. Je to snadné – stačí jen zadat vaši e-mailovou adresu v registračním formuláři.