Návody k používání aplikace

Naším hlavním cílem při vývoji iÚčta bylo vytvořit účetní program, kterou dokáže každý používat na libovolném zařízení a bez nutnosti několikadenního školení. Nepochybně se nám to podařilo. Účetnictví je ale velmi složitý obor a do iÚčta každý rok přidáváme bezpočet nových funkcí, které vám usnadňují vaše podnikání. Abyste se v nich rychle zorientovali, začali jsme také pracovat na uceleném souboru návodů. Tyto návody na používání aplikace naleznete na našem YouTube kanále. Máme také portál zákaznické podpory na adrese podpora.iucto.cz, kde můžete snadno vyhledat řešení vaší otázky ve znalostní databázi nebo v předchozích dotazech ostatních uživatelů. O své zkušenosti se můžete také podělit s ostatním uživateli v naší iÚčto Poradně.

Ukázky používání aplikace – video návody

V první řadě jsme natočili desítky instruktážních videí, které vás programem provedou od samých začátků až po zaúčtován těch nejsložitějších transakcí. Pro přehrání videí přejděte na stránku ukázka aplikace. nebo na na našem YouTube kanále.

Zobrazit video návody

návody používání aplikace

API (pro vývojáře) – napojte iÚčto na e-shop či firemní systém

Pro napojení iÚčta na vaše firemní systémy, e-shopy a další aplikace jsme vytvořili ucelenou dokumentaci k našemu API. V případě jakýchkoli nejasností jsou vám navíc k dispozici naši vývojáři.

Více o našem API

Chystáte se napojit API? Kontaktujte nás, rádi vám pomůžeme.

FAQ – Často kladené dotazy

Rádi vám odpovíme na všechny vaše dotazy. Pro urychlení komunikace postupně nejčastější dotazy odpovídáme přímo na webu v sekci často kladené dotazy. Velmi uvítáme její pročtení předtím, než se na nás obrátíte.

Zobrazit časté dotazy

Nenalezli jste zde co jste hledali? Zkuste náš portál podpory.

 

Vyzkoušejte iÚčto.cz

Píšeme na Facebooku

Tipy od iÚčto v e-mailu

Pravidelně zasíláme informace o novinkách v naší aplikaci i českém účetnictví e-mailem.

Přidejte si i zdroj do RSS čtečky