iÚčto pro školy

iÚčto pro školy

Tento projekt určený pro střední školy, které vyučují účetnictví.

Vyzkoušet zdarma

Rychlá registrace a máte plně funkční účet zdarma na 14 dní

Pro koho je projekt určený?

Projekt určený pro střední školy, které vyučují účetnictví.

Co je cílem tohoto projektu?

Cílem tohoto projektu je pomoci s praktickou výukou účetnictví a vysvětlení této problematiky formou blízkou studentům středních škol.

Co je jeho součástí?

Přístup pro učitele a studenty do online účetního systému iÚčto, dále pak animovaná prezentace vysvětlující jednotlivé účetní pojmy formou příběhu chlapce, který se dostane od svého koníčku k podnikání formou eshopu. Postupně se na příkladech představí jednotlivé účty a jejich použití v podnikání.

Jak se mohou školy do projektu zapojit?

Je to snadné, po registraci, kterou provede školou pověřený pracovník (obvykle ten, kdo na škole účetnictví vyučuje), je pro školu vytvořen speciální přístup. Po dodání seznamu učitelů a studentů a jejich e-mailových adres, jim vytvoříme přístup a firmu.
Studenti pak ve firmě mohou pracovat a účtovat jednotlivé účetní případy. Vyučující má plný přístup do všech firem svých studentů a může tak snadno přes reporty kontrolovat, jak studenti účtují.

Kolik to bude školu stát?

Školy se mohou do projektu zapojit zdarma a nebude je to stát tedy nic.

Co z toho plyne pro školy?

Škola na oplátku uvede iÚčto a naše logo na svých webových stránkách mezi partnery. Dále by měla prezentovat naši spolupráci na sociálních sítích.

Máte zájem se do tohoto projektu zapojit?

Vyplňte registrační formulář a obratem vás budeme kontaktovat.