Daňový kalendář listopad 2020

Jako každý rok jsme pro vás i letos připravili seznam daní – daňový kalendář. Každý měsíc tedy naleznete na našem blogu a Facebooku seznam daní pro konkrétní měsíc. Tento měsíc přinášíme Daňový kalendář Listopad 2020. Daňový kalendář Listopad 2020 02.11.2020 –... Číst dále »

Daňový kalendář říjen 2020

Jako každý rok jsme pro vás i letos připravili seznam daní – daňový kalendář. Každý měsíc tedy naleznete na našem blogu a Facebooku seznam daní pro konkrétní měsíc. Tento měsíc přinášíme Daňový kalendář Říjen 2020. Daňový kalendář Říjen 2020 12.10.2020 –... Číst dále »

Role účetnictví v podnikání

Jaká je role účetnictví v podnikání a proč by ho měl každý podnikatel maximálně využívat ve svůj prospěch? Prezentace se věnuje problematice účetnictví v podnikání. Historie účetnictví Současný stav Proč tedy vést účetnictví? Jak vést účetnictví Pokročilá analytika Ještě... Číst dále »

Seminář na téma Vedení účetnictví pro e-shopy

Záznam prezentace na téma vedení účetnictví a daňová problematika pro e-shopy, z našeho semináře pro majitele e-shopů. Prezentace se podrobně věnuje následujícím tématům, které nejčastěji řeší provozovatelé e-shopů: jednotlivé fáze prodeje vrácení zboží v zákonné lhůtě nevyzvednuté zboží daň... Číst dále »

Daňový kalendář září 2020

Jako každý rok jsme pro vás i letos připravili seznam daní – daňový kalendář. Každý měsíc tedy naleznete na našem blogu a Facebooku seznam daní pro konkrétní měsíc. Tento měsíc přinášíme Daňový kalendář Září 2020. Daňový kalendář Září 2020   09.09.2020... Číst dále »

Nové funkce iÚčto léto 2020

Zde naleznete soupis novinek, které jsme prošli během webináře ze dne 8.7.2020. Na jeho záznam se můžete kdykoli podívat zde. Dashboard Dashboard widgety nyní umí celkové součty – pokud je aktivní modul středisek, dá se přepínat pohled – jak... Číst dále »

Tipy od iÚčto v e-mailu

Pravidelně zasíláme informace o novinkách v naší aplikaci i českém účetnictví e-mailem.

Přidejte si i zdroj do RSS čtečky

Vyzkoušejte iÚčto.cz

Píšeme na Facebooku