iÚčto chrání vaše podnikání

Víte, že iÚčto ve spolupráci se službou CreditCheck chrání vaše podnikání? V iÚčtu nyní prověřujeme automaticky online vaše obchodní partnery. Do seznamu kontaktů i přímo do formulářů dokladů jsme přidali ukazatel CreditCheck pro kontrolu spolehlivosti obchodních partnerů. Podívejte se na naše video, kde... Číst dále »

Propojení iÚčta se Shoptetem

V rámci rozvoje naší aplikace jsme pro vás propojili iÚčto s Shoptetem – nejrozšířenější eshopovou platformu v Česku. První měsíc je používání doplňku bezplatné. Co doplněk umožní? Snadný import dokladů do iÚčta Objednávky přijaté Faktury vydané Dobropisy vydané Veškeré... Číst dále »

Přepracovaná zákaznická podpora

Snažíme se pro vás neustále zlepšovat naše služby a přinášet vám lepší zážitek z používání naší online účetní aplikace. Proto přicházíme se zcela novým systémem zákaznické podpory, aby žádný z vašich dotazů nebo podnětů na vylepšení nezapadl. Spustili jsme... Číst dále »

Novinky v iÚčtu červen 2018

Přinášíme vám přehled červnových novinek v iÚčtu. Na léto jsme pro vás přichystali několik nových funkcí. Jednou ze zásadních novinek je možnost si nastavit vlastní SMTP server nebo také ukazatel spolehlivosti plátce Creditcheck. Zde je seznam těch nejzajímavějších úprav... Číst dále »

Zálohy na daň z příjmů

Zálohy na daň z příjmů platí poplatník v případě, že jeho poslední známá daňová povinnost překročila 30 000 Kč. To znamená, že pokud je daňová povinnost menší než 30 000 Kč, poplatník žádné zálohy na daň z příjmů neplatí. Pokud daňová povinnost poplatníka... Číst dále »

Novinky v iÚčtu říjen 2017

Přinášíme vám přehled říjnových novinek v iÚčtu.Hlavní změnu pocítí především neplátci DPH, kterým jsme zpřehlednili formuláře a tiskové výstupy. Nejen účetní jistě ocení možnost filtrování podle kontaktů v záznamech účetního deníku.Zde je seznam těch nejzajímavějších úprav v aplikaci: odstraněny... Číst dále »

Tipy od iÚčto v e-mailu

Pravidelně zasíláme informace o novinkách v naší aplikaci i českém účetnictví e-mailem.

Přidejte si i zdroj do RSS čtečky

Vyzkoušejte iÚčto.cz

Píšeme na Facebooku