Proč přejít na tarif Pokročilý a Premium?

Tarif POKROČILÝ je nejpoužívanější varianta pro podnikatele a firmy, umožňuje vám totiž naplno využít automatické funkce, které jsme pro vás připravili. Přinášíme vám seznam hlavních důvodů, proč se vám přechod na vyšší tarif rozhodně vyplatí. Využijte naplno pokročilé funkce a... Číst dále »

Daňový kalendář Říjen 2021

Jako každý rok jsme pro vás i letos připravili seznam daní – daňový kalendář. Každý měsíc tedy naleznete na našem blogu a Facebooku seznam daní pro konkrétní měsíc. Tento měsíc přinášíme Daňový kalendář Říjen 2021. Daňový kalendář Říjen 2021 11.10.2021 –... Číst dále »

iÚčto umí One Stop Shop (OSS)

Co je OSS a k čemu slouží? Prodáváte-li produkty prostřednictvím e-shopů koncovým spotřebitelům do různých členských zemí EU, pak se vás může týkat dlouho připravovaná změna v oblasti DPH, která platí od 1. července 2021. Hned v úvodu zmíníme,... Číst dále »

Daňový kalendář Září 2021

Jako každý rok jsme pro vás i letos připravili seznam daní – daňový kalendář. Každý měsíc tedy naleznete na našem blogu a Facebooku seznam daní pro konkrétní měsíc. Tento měsíc přinášíme Daňový kalendář Září 2021. Daňový kalendář Září 2021 09.09.2021 –... Číst dále »

Přepracovaná zákaznická podpora

Snažíme se pro vás neustále zlepšovat naše služby a přinášet vám lepší zážitek z používání naší online účetní aplikace. Proto přicházíme se zcela novým systémem zákaznické podpory, aby žádný z vašich dotazů nebo podnětů na vylepšení nezapadl. Náš portál... Číst dále »

Daňový kalendář Srpen 2021

Jako každý rok jsme pro vás i letos připravili seznam daní – daňový kalendář. Každý měsíc tedy naleznete na našem blogu a Facebooku seznam daní pro konkrétní měsíc. Tento měsíc přinášíme Daňový kalendář Srpen 2021. Daňový kalendář Srpen 2021 02.08.2021 –... Číst dále »

Tipy od iÚčto v e-mailu

Pravidelně zasíláme informace o novinkách v naší aplikaci i českém účetnictví e-mailem.

Přidejte si i zdroj do RSS čtečky

Vyzkoušejte iÚčto.cz

Píšeme na Facebooku