Příběh klienta: WorkLounge

„Ve WorkLounge máme více než 100 firem, které mají k dispozici naše prostory od coworkingového až po privátní kancelář a sdílené kanceláře. Každý měsíc tedy rozesíláme více než 1000 faktur a díky iÚčtu se v nich vždy snadno a rychle zorientuji. Díky... Číst dále »

Příběh klienta: ROZETKY s.r.o.

Vytváření faktur v cloudovém prostředí nám vyhovovalo několik let. Vystavujeme pouze faktury a účetnictví zpracovává externí účetní firma. Používali jsme iDoklad do doby než (nejen nás) zaskočilo zpoplatnění této služby. Hledal jsem několik dnů a vyzkoušel několik programů. Díky jiným... Číst dále »

Příběh klienta: JUMPee s.r.o.

„Reklamu na iÚčto jsem zaregistroval při sledování Davis Cupu před 4 lety. Jakmile jsem se podíval na web, hned mne jako grafika zaujala vizuální přívětivost a intuitivní ovládání. Nemluvě o cloudové platformě iÚčta, která vlastně byla tím hlavním bonusem.... Číst dále »

Příběh klienta: ELMA-IMEX CZ

„Při četnosti změn v našem účetním a daňovém systému nemohou malé firmy jako my všechny ty změny vnímat. Proto se můžeme plně věnovat našemu hlavnímu poslání a mít kdykoliv a kdekoliv naše účetnictví přes iÚčto k dispozici,“ říká Ing.... Číst dále »

Příběh klienta: iStavitel

„iÚčto jsem začal používat kvůli povinnosti podávat Kontrolní hlášení, kvůli kterému jsem se rozloučil se svou dosavadní paní účetní. Přemýšlel jsem, jak nastalou situaci vyřeším, a narazil jsem na iÚčto. Nyní jsem schopen si faktury, přiznání k DPH a... Číst dále »

Příběh klienta: ELSA

Nikola Krátká ze společnosti ELSA Czech Republic říká: „ELSA (The European Law Students‘ Association) je nezisková organizace, která využívá aplikaci iÚčto již několikátým rokem. Tato aplikace umožňuje lepší pochopení účetnictví a značně usnadňuje práci nejen národnímu pokladníkovi asociace, ale i všem... Číst dále »

Příběh klienta: Pneu Mráček

„Aplikaci iÚčto využíváme z několika důvodů. Jednak kvůli on-line dostupnosti z jakéhokoli zařízení, díky čemuž můžeme vystavovat doklady a ihned je odesílat zákazníkovi. Velmi důležité je pro mě také to, že díky on-line aplikaci odpadá nutnost spolupráce s účetní... Číst dále »

Příběh klienta: Foto24

„Jako fotograf jsem často na cestách a spoustu věcí potřebuji vyřizovat přes internet. Ovládání iÚčta je snadné, takže během chvíle můžu vystavit fakturu a poslat ji zákazníkovi. Také si můžu sledovat nezaplacené faktury, nastavit automatické upomínky a podobně. Používám... Číst dále »

Příběh klienta

„Hledala jsem delší dobu možnost zpracování účetnictví v účetních programech s těmito požadavky – rychle, bezpečně zajištěná data, přístup k programu z více míst. Bohužel mi účetní programy v dostupných variantách nevyhovovaly svou poměrně zkostnatělou strukturou a pro mou... Číst dále »

Tipy od iÚčto v e-mailu

Pravidelně zasíláme informace o novinkách v naší aplikaci i českém účetnictví e-mailem.

Přidejte si i zdroj do RSS čtečky

Vyzkoušejte iÚčto.cz

Píšeme na Facebooku