Příběh klienta – Advice Corporation

V Advice Corporation se zaměřujeme na poradenskou činnost a využívání moderních technologií v každodenním životě firmy. Naším cílem je technologie efektivně začlenit do podnikových procesů a zúročit jejich přínos tak, aby naši klienti byli vždy o krok napřed před konkurencí.

Zabýváme se vývojem mobilních aplikací i internetových a cloudových řešení, stejně tak inovujeme stávající aplikace tak, aby odpovídali těm nejnáročnějším požadavkům.  Samozřejmostí je monitoring dění na IT trhu, abychom byli neustále v obraze, co je v oblasti IT nového a vždy nabízeli nejmodernější možné řešení a doporučení šité na míru každému klientovi.

V oblasti technologií poskytujeme špičkové služby, stejně tak očekáváme, že i my budeme dostávat nejlepší možné služby. V případě iÚčta to jednoznačně platí. Oceňujeme cloudové řešení a průběžné doplňování nových funkcí. Náš tým IT specialistů jednoznačně ví, jak vybrat kvalitní a spolehlivé technologie, které budou splňovat naše požadavky, v oblasti účetnictví se tak stalo na 100 %.

„Oceňuji, že se k účetnictví dostanu odkudkoliv a nemusím vyřizovat veškerou agendu pouze v kanceláři. Vytváření faktur je velice jednoduché. Jedním kliknutím se dostanu na přehled neuhrazených faktur. Celkově mi iÚčto velmi pomáhá v mém podnikání,“ říká Petr Machovský z  Advice Corporation s.r.o.

Jako společnost zaměřená na IT vývoj si moc dobře uvědomuje, jak se technologie rychle mění. Lidé stále častěji vyžadují, aby měli okamžitý přístup k informacím či ke svému účtu např. skrze mobilní aplikace. Proč by to s účetnictvím mělo být jinak? Díky iÚčtu můžeme na jakémkoliv počítači, tabletu či mobilním telefonu zkontrolovat stav uhrazených/neuhrazených faktur či provést transakci.

Proč Petr Machovský doporučuje iÚčto?

–          Technologické možnosti neustále rostou a já vyžaduji, aby můj účetní program s tímto vývojem držel krok. iÚčto je jediné, které to zvládá.

–          iÚčto pružně reaguje na zákonné změny, které souvisí s účetnictvím, například nově si můžu vygenerovat přiznání k DPH v datovém formátu a jednoduše ho odeslat přes datovou schránku.

–          Do iÚčta mohu mít přístup já, stejně tak moje účetní nebo další osoba ve firmě, která má oprávnění, a nemusím přitom platit za více licencí.

 

Více o Advice Corporation: https://www.iprogress.cz/.

Online propojení na účet Komerční banky

Více o propojení