Online Fakturace

Faktura online je dnes již běžnou praxí. Díky účetnímu programu iÚčto nikdy nebylo vystavování faktur online tak snadné, stačí vám pouze internetový prohlížeč.

Vytvořte si svou online fakturu dle vašich představ. Nahrajte si své logo, podpis a razítko. Na každé faktuře je QR kód pro QR platbu, která slouží k jejímu snadnému zaplacení.

Při vytváření faktury lze také nastavit automatickou upomínku, aby váš zákazník dostal automatické upozornění, pokud neuhradí fakturu včas.

Vyberte si jazyk (momentálně podporujeme češtinu, slovenštinu, angličtinu a němčinu) , vzor faktury a exportujte fakturu do formátu PDF. Online Faktura lze v PDF ze systému přímo odeslat na e-mail vašeho zákazníka.

Vystavování faktur online je v iÚčtu rychlé, přehledné a jednoduché. Stačí vyplnit všechny potřebné údaje a pár kliknutí a vystavená faktura je hotova. Systém vám například vyplní automaticky firemní údaje zákazníka a prověří jeho platební morálku přes službu Credit Check. Online faktura také rovněž usnadní život vašim zákazníkům.

Podobně lze vytvořit také objednávka, dodací list a příjmový pokladní doklad. Rovněž umožňuje snadné vystavování faktur ze zálohových faktur.

V iÚčtu můžete využívat funkcí opakované fakturace a zasílání upomínek. Faktury je možné zaslat v PDF nebo odkazem. Pokud je faktura zaslaná odkazem, získáte také možnost kontroly jejího zobrazení zákazníkem. Už nikdy tak nebudou platit výmluvy „Já tu fakturu nedostal“.

Faktura Online

Proč zvolit online fakturaci v iÚčto?

Pokud vás straší složité účetní softwary s tisícem nepotřebných a pro vás zbytečných funkcí, pak jste tady správně. Vystavovat faktury online s iÚčtem je procházka růžovým sadem. Příjemné uživatelské rozhraní a přehledné nápovědy vás povedou krok za krokem.

Vytvořit online fakturu v elektronické podobě je s iÚčtem snadné. Fakturace online nikdy nebyla snazší a online faktura se stane součástí vašeho podnikání.

 

Ke svým dokladům budete mít přístup kdykoliv a kdekoliv.

S iÚčtem budete mít ve svých fakturách přehled a budete k nim mít přístup kdykoliv a kdekoliv. Navíc si ušetříte práci, protože online fakturu pošlete rovnou e-mailem! A pokud byste se přeci jen v budoucnu rozhodli, že byste rádi využívali i daňovou evidenci či online účetnictví, stačí jen zvolit vyšší tarif!

Výhodou online účetního systému iÚčto je také implementace EET. Podnikatel již tedy nepotřebuje žádné další systémy. Na rozdíl od aplikací pro online fakturace jako je Fakturoid a iDoklad, u kterých musí platit měsíční poplatky za jejich používání, navíc musí podnikatel také počítat s dalšími náklady na účetní software a vedení účetnictví. Kromě poplatku za licenci na účetní systém totiž musí platit ještě za zaúčtování již vystavených faktur a pokladních dokladů, které se programu iÚčto účtují přímo.

Podívejte se na funkce iÚčta a přesvědčte se sami, co všechno zvládá!

 

iÚčto si můžete pohodlně a vyzkoušet zdarma.

Všechny funkce účetního programu iÚčto si můžete pohodlně a zdarma vyzkoušet v rámci zkušebního období. Je to snadné – stačí jen zadat vaši e-mailovou adresu v registračním formuláři.

Pokud ještě stále nejste přesvědčení podívejte se náš článek Proč si vybrat iÚčto jako svůj účetní program.

Máte otázky? Jsme zde pro vás