Online fakturace, která ušetří váš čas

V online účetním programu iÚčto vytvoříte fakturu během pár kliknutí, odešlete přímo z aplikace v elektronické podobě a kontrolujete si její přečtení na straně zákazníka. Řešení vaší online fakturace nebylo nikdy snadnější a díky iÚčtu také dostanete rychleji zaplaceno.

Začněte fakturovat

Snadné vystavení a odeslání faktury

Stačí pár kliknutí. Zákazníka vyberete ze svého adresáře nebo vytvoříte nového, jeho údaje se načtou podle IČ. Zvolíte datum splatnosti faktury, předmět fakturované služby a částku. Fakturu pak snadno odešlete přímo z aplikace vašemu zákazníkovi.

Fakturace_faktura

Dostaňte co nejrychleji zaplaceno

Pokud vašemu zákazníkovi odešlete fakturu k proplacení přímo z aplikace iÚčto, máte kontrolu nad tím, že si ji otevřel. Součástí každé faktury je QR kód, díky němuž může být platba provedena rychle a jednoduše. V aplikaci iÚčto si také u každé faktury můžete nastavit, kdy se mají odeslat upomínky.

Fakturace_zaplacení

Fakturujte zdarma ještě dnes!

Vaše profesionální faktura

Součástí každé vaší faktury je QR kód pro rychlé zaplacení. Můžete si také přidat logo vaší firmy, razítko firmy a podpis.

Fakturace profesionalni faktura

Faktury v cizích jazycích

V aplikaci iÚčto můžete vystavovat doklady pro vaše zákazníky také v cizích jazycích. Nastavení je velice snadné a u každého zákazníka můžete nastavit zcela libovolně. Na výběr je český, slovenskýněmecký, poskýanglický jazyk.

jazyky

Fakturujte zdarma ještě dnes!

Opakovaná fakturace – Automatické vystavování faktur

Odesíláte svému zákazníkovi opakovaně každý měsíc stejnou fakturu (pravidelná faktura), například za pronájem prostor? iÚčto má pro toto skvělé řešení – je jím funkce Opakovaná fakturace. Opakovaná fakturace šetří váš čas a paměť. S touto funkcí vždy vystavíte vaše faktury včas a správně. Vystavení dokladu za vás udělá iÚčto automaticky.

opakovaná fakturace

Párování faktur s platbami

V aplikaci iÚčto máte kontrolu nad placením vašich vystavených, ale i přijatých dokladů. Není potřeba neustále kontrolovat váš bankovní účet. iÚčto díky propojení s internetovým bankovnictvím automaticky páruje bankovní pohyby s příslušnými doklady a na nespárované doklady vás upozorní.

Fakturace platby

Faktura s daty ve formátu ISDOC

V aplikaci iÚčto si můžete snadno vytvořit a stáhnout faktury ve formátu PDF. Faktura v PDF v obsahuje také data ve formátu ISDOC pro snadný a bezchybný přenos do dalších systémů.

Přidali jsme také možnost stažení dokumentů ve formátu WebFakt, který umožňuje dodavatelům zasílat do ŠKODA AUTO elektronické faktury.

Ke každé vydané faktuře lze vystavit Dodací list nebo Předávací protokol

Ke každé vydané faktuře lze vytisknout a odeslat také Dodací list nebo Předávací protokol.


Podívejte se na návod, jak vystavíte svou první fakturu.

Proč zvolit online fakturaci v iÚčto?

Faktura online je dnes již běžnou praxí. Díky účetnímu programu iÚčto nikdy nebylo vystavování faktur online tak snadné, stačí vám pouze internetový prohlížeč.

Začněte fakturovat

Všechny funkce účetního programu iÚčto si můžete pohodlně a zdarma vyzkoušet v rámci zkušebního období. Je to snadné – stačí jen zadat vaši e-mailovou adresu v registračním formuláři.

Podívejte se na funkce iÚčta a přesvědčte se sami, co všechno zvládá!