Faktura v PDF

Vystavování účetních dokladů v elektronické podobě se stalo již běžnou praxí a některé společnosti již vystavují pouze elektronické faktury. Fakturu v PDF pak lze snadno odeslat odběrateli e-mailem. Rovněž je možné rozesílání faktur online pomocí linku. Zaslání dokladů vydaných odkazem umožňuje potvrzení o přečtení. Pokud zákazník zobrazí fakturu přes zaslaný link, objeví se vám informace o přečtení v detailu dokladu. Rovněž si můžete přidat sloupec se stavem přečtení přímo v seznamu dokladů. Budete tak mít dokonalý přehled.

potvrzení o doručení

V aplikaci iÚčto si můžete snadno vytvořit a stáhnout faktury ve formátu PDF. Faktura v PDF v obsahuje také data ve formátu ISDOC pro snadný a bezchybný přenos do dalších systémů. Přidali jsme také možnost stažení dokumentů ve formátu WebFakt, který umožňuje dodavatelům zasílat do ŠKODA AUTO elektronické faktury. Vystavená faktura může obsahovat také vaše firemní logo, razítko a naskenovaný elektronický podpis. V případě, že vystavujete fakturu pro zákazníka z jiné země, můžete si v kartě zákazníka nastavit jazyk formuláře faktury (účetní doklady v cizích jazycích jsou dostupné od tarifu Pokročilý). V iÚčtu má faktura PDF všechny náležitosti jako daňový doklad pro plátce i neplátce DPH. Vytvoření faktury zvládne s iÚčtem snadno každý.

Chcete začít účtovat zdarma v moderním on-line systému?

Formulář faktury je také doplněn o QR kód pro QR platbu. Odběratel už nebudete muset složitě přepisovat číslo účtu, variabilní symbol a další údaje, když budete chtít zaplatit Vaši fakturu. Stačí vyfotit QR kód z faktury chytrým telefonem a platební příkaz v bankovní aplikaci se vyplní automaticky.

Pokud máte vyšší tarif, od září 2021 si můžete vybrat také vzor faktury, který se vám nejvíce líbí. Email, ve kterém fakturu nebo zálohovou fakturu odesíláte můžete doplnit o automaticky vkládaný personalizovaný text, který stačí vyplnit v nastavení šablon emailů.

Fakturu v PDF lze snadno odeslat přímo z aplikace.

iúčto faktura detail