Propojení s Českou spořitelnou

V rámci naší spolupráce s Českou spořitelnou nabízíme pro naše uživatele, kteří jsou klienty České spořitelny, automatické načítání bankovních pohybů. Tato funkce spočívá v přímém propojení aplikace iÚčto s bankovnictvím České spořitelny a automatickém přenosu pohybů na vašich účtech do aplikace iÚčta. Tyto pohyby se pak spárují s příslušnými doklady (faktury vydané, přijaté, atd.), a v případě, že máte nastavené automatické zaúčtování, tak se rovnou zaúčtují. Nově už tedy nemusíte pracně stahovat bankovní výpisy a poté je nahrávat do systému ručně, systém vše udělá za vás a ušetří tím váš čas.

Automatické načítání bankovních pohybů šetří váš čas a dá vám dokonalý přehled o platbách.

Funkce propojení s Českou spořitelnou umožňuje online automatické načítání bankovních pohybů a jejich párování s doklady vystavenými a přijatými v aplikaci iÚčto. Tato automatizace přináší značné usnadnění při zpracování fakturace a vedení účetnictví nebo daňové evidence, protože již není potřeba pracně stahovat bankovní výpisy a importovat nebo vytvářet bankovní pohyby ručně. Import bankovních pohybů z internetového bankovnictví ČS George a Business 24 se provádí automaticky, a takto přenesené pohyby následně najdete v sekci Platby/Banka – importy.

Vyzkoušejte iÚčto a propojte svou banku, vaše bankovní pohyby se budou přenášet automaticky.

Tato funkce propojení s Českou spořitelnou je k dispozici uživatelům v tarifu „Pokročilý“ a „Premium“.

Chcete začít účtovat zdarma v moderním on-line systému?

Podrobný návod, jak si propojit účet v České spořitelně s iÚčtem, najdete zde.

Česká spořitelna je po Fio a Komerční bance v pořadí již třetí bankou, která je s iÚčtem online propojena.

Všechny funkce účetního programu iÚčto si můžete pohodlně a zdarma vyzkoušet v rámci zkušebního období. Je to snadné – stačí jen zadat vaši e-mailovou adresu v registračním formuláři.

Pokud ještě stále nejste přesvědčeni, podívejte se náš článek Proč si vybrat iÚčto jako svůj účetní program.