Důvody proč iÚčto

Bezpečnost

Servery jsou umístěny v českém datacentru. Je zajištěno přímé připojení do páteřní sítě a je garantována kvalitou klíčových parametrů IP sítě. Datacentra jsou vybavena nejmodernějším zařízením jak fyzické bezpečnosti, tak záložními zdroji energie, klimatizací, uzamykatelnými stojany či unikátním protipožárním systémem.

Zálohování dat probíhá automaticky, nemusíte se starat o pravidelné zálohování dat či správu serverů a Vaše data jsou uložena na bezpečném místě.

Získali jsme certifikát GeoTrust a tím máte jistotu zabezpečení přenášených dat. GeoTrust je jednou z největších certifikačních autorit na světě. Certifikáty EV SSL umožňují zobrazit v nových prohlížečích informaci, která má zřetelně identifikovat organizaci stojící za příslušnou webovskou stránkou. Jestliže pomocí prohlížeče vstoupíte na stránku zabezpečenou tímto certifikátem, pak lišta se zadanou URL adresou bude mít zelenou barvu a rovněž se v zelené barvě zobrazí jméno vlastníka certifikátu EV SSL.

Důležitou vlastností nových EV SSL certifikátu jsou podstatně náročnější přístupy při ověřování vlastníka vydávaného certifikátu a tím zaručení vyšší bezpečnosti.

Úspora

S tradičním softwarem si musíte kupovat každý rok novou verzi. S iÚčtem již nemusíte. Zajistíme Vám vždy nejnovější verzi bez samostatných poplatku a nové verze vždy obsahují změny zákonů ČR.

iÚčto.cz jsme připravili pro živnostníky a malé firmy. Najdete zde jak daňovou evidenci, tak účetnictví. Protože účetnictví není zcela snadné, připravili jsme jednoduché použití se spoustou nápověd a přehledů, takže zvládnete i přehledy jako rozvahu či výsledovku a jen určíte, zda se jedná o služby či zboží nebo platbu v hotovosti či na banku.

Odkudkoliv

S iÚčtem můžete pracovat kdekoliv chcete. Stačí jen počítač a připojení k internetu. Aplikaci můžete používat v jakémkoli internetovém prohlížeči. bez ohledu na to, jaký máte operační systém – Windows, MacOSXLinux a nepotřebujete vůbec nic instalovat do svého počítače. Vše je na síti, k Vašim datům se dostanete kdykoliv budete potřebovat.

Vše je na síti, k Vašim datům se dostanete kdykoliv, stačí znát své heslo. Takže část práce můžete udělat v kanceláři a pokud budete potřebovat, k rozdělané práci se vrátíte doma či u zákazníka. V iÚčtu můžete mít i spoustu spolupracovníků, stačí jim pouze založit účet. Pokud chcete, aby pracovali jen v určité oblasti, nastavíte jim práva k prohlížení či změnám nebo některou oblast zcela zakážete. Už si nemusíte posílat neustále soubory prostřednictvím e-mailu a vědět, kdo udělal poslední změnu.

Služby navíc

Pokud budete potřebovat poradit či pomoci, stačí nás kontaktovat. Nabízíme Vám i zpracování daňových přiznání jak pro fyzické nebo právnické osoby, k dani z přidané hodnoty. Lámete si hlavu se mzdovou evidenci? Nyní už nemusíte. Stačí když nám zašlete podklady o zaměstnancích a ostatní je už na nás. Zpracujeme Vám kompletní mzdovou evidenci.

Všechny funkce účetního programu iÚčto si můžete pohodlně a zdarma vyzkoušet v rámci zkušebního období. Je to snadné – stačí jen zadat vaši emailovou adresu v registračním formuláři.

Pokud ještě stále nejste přesvědčení podívejte se náš článek Proč si vybrat iÚčto jako svůj účetní program.

Vyzkoušejte iÚčto.cz

Píšeme na Facebooku

Tipy od iÚčto v e-mailu

Pravidelně zasíláme informace o novinkách v naší aplikaci i českém účetnictví e-mailem.

Přidejte si i zdroj do RSS čtečky