Propojení na e-shop Shoptet

V rámci rozvoje naší aplikace jsme pro vás propojili iÚčto s Shoptetem – nejrozšířenější eshopovou platformu v Česku. Využijte náš doplněk na propojení s e-shopovým řešením Shoptet a přenášejte automaticky doklady ze Shoptetu do vašeho účetnictví.

Shoptet doplněk iucto

Doplněk na propojení s e-hopem Shoptet navazuje také na funkci Ceník a skladová evidence. Doplněk nyní kromě automatického přenosu účetních dokladů nabízí také obousměrnou synchronizaci skladových pohybů a ceníku.

Nikdy to nebylo snazší, díky automatické synchronizaci můžete mít vaše Shoptet sklady plně pod kontrolou z prostředí iÚčta.

Velkou výhodou nové verze doplňku iÚčto pro Shoptet je možnost podpory několika skladů.

Prvních 14 dní je používání doplňku bezplatné.

Co doplněk umožňuje?

Veškeré doklady jsou importovány každých 5 minut a to včetně kontaktních údajů zákazníka.
  • Evidování úhrad – na základě úhrad objednávek v Shoptetu automaticky vzniká platební doklad v iÚčtu, který je zaúčtován podle způsobu platby (pokladna, platební karta).
  • Synchronizace produktů a skladových pohybů.

Nastavení doplňku na propojení na Shoptet se v iÚčtu zpřístupní po jeho aktivaci na straně Shoptetu. V iÚčtu jej pak najdete v sekci Nastavení v části Automatizace.

V nastavení doplňku je možné snadno definovat způsob účtování a párování na pokladnu, nebo bankovní účet pro snazší a rychlejší zaúčtování.

Doplněk můžete aktivovat zde:

AKTIVOVAT DOPLNĚK

Potřebujete pomoct nebo poradit?

Víme, že pro mnohé z vás je hlavním úskalím následné vedení účetnictví, proto také nabízíme vytvoření metodiky účtování pro jednotlivé firmy, kontrolu vedení účetnictví a přípravu dokumentů pro státní správu a také možnost kompletního vedení účetnictví z naší strany. V případě vašeho zájmu nás tedy neváhejte kontaktovat, obratem se vám ozveme.

Všechny funkce účetního programu iÚčto si můžete pohodlně a zdarma vyzkoušet v rámci zkušebního období. Je to snadné – stačí jen zadat vaši e-mailovou adresu v registračním formuláři.

Pokud ještě stále nejste přesvědčeni podívejte se náš článek Proč si vybrat iÚčto jako svůj účetní program.

Pokud potřebujete poradit s nastavením, kontaktujte nás.