Propojení na e-shop Shoptet

V rámci rozvoje naší aplikace jsme pro vás propojili iÚčto s Shoptetem – nejrozšířenější eshopovou platformu v Česku. Využijte náš doplněk na propojení s e-shopovým řešením Shoptet a přenášejte automaticky doklady ze Shoptetu do vašeho účetnictví.

Shoptet doplněk iucto

Doplněk na propojení s e-hopem Shoptet navazuje také na funkci Ceník a skladová evidence. Doplněk nyní kromě automatického přenosu účetních dokladů nabízí také obousměrnou synchronizaci skladových pohybů a ceníku.

Nikdy to nebylo snazší, díky automatické synchronizaci můžete mít vaše Shoptet sklady plně pod kontrolou z prostředí iÚčta.

Chcete začít účtovat zdarma v moderním on-line systému?

Velkou výhodou nové verze doplňku iÚčto pro Shoptet je možnost podpory několika skladů.

Prvních 14 dní je používání doplňku bezplatné.

Co doplněk umožňuje?

Snadný import dokladů do iÚčta

Veškeré doklady jsou importovány každých 5 minut a to včetně kontaktních údajů zákazníka.
  • Evidování úhrad – na základě úhrad objednávek v Shoptetu automaticky vzniká platební doklad v iÚčtu, který je zaúčtován podle způsobu platby (pokladna, platební karta).
  • Synchronizace produktů a skladových pohybů.

Nastavení doplňku na propojení na Shoptet se v iÚčtu zpřístupní po jeho aktivaci na straně Shoptetu. V iÚčtu jej pak najdete v sekci Nastavení v části Automatizace.

V nastavení doplňku je možné snadno definovat způsob účtování a párování na pokladnu, nebo bankovní účet pro snazší a rychlejší zaúčtování.

Chcete začít účtovat zdarma v moderním on-line systému?

Doplněk můžete aktivovat zde:

AKTIVOVAT DOPLNĚK

Nás doplněk pravidelně aktualizujeme a přidáváme nové funkce.

Potřebujete pomoct nebo poradit?

Víme, že pro mnohé z vás je hlavním úskalím následné vedení účetnictví, proto také nabízíme vytvoření metodiky účtování pro jednotlivé firmy, kontrolu vedení účetnictví a přípravu dokumentů pro státní správu a také možnost kompletního vedení účetnictví z naší strany. V případě vašeho zájmu nás tedy neváhejte kontaktovat, obratem se vám ozveme.

Všechny funkce účetního programu iÚčto si můžete pohodlně a zdarma vyzkoušet v rámci zkušebního období. Je to snadné – stačí jen zadat vaši e-mailovou adresu v registračním formuláři.

Pokud ještě stále nejste přesvědčeni podívejte se náš článek Proč si vybrat iÚčto jako svůj účetní program.

Pokud potřebujete poradit s nastavením, kontaktujte nás.