iÚčto představuje partnerství s Komerční bankou

Radek Václavík 29. 7. 2021

V rámci partnerství s Komerční bankou jsme pro naše zákazníky a klienty banky připravili automatické načítání bankovních pohybů a jejich párování s doklady vystavenými a přijatými v aplikaci iÚčto. Tato automatizace přináší značné usnadnění při zpracování fakturace a účetnictví, protože již není potřeba ručně nahrávat nebo vytvářet bankovní pohyby. Import bankovních pohybů z internetového bankovnictví KB se provádí automaticky.

Chcete začít účtovat zdarma v moderním on-line systému?

“Na integraci této funkcionality jsme pracovali několik měsíců a máme radost, že našim zákazníkům můžeme tímto usnadnit zpracování účetnictví, fakturace a obecně tak jejich podnikání. Věříme, že propojení s internetovým bankovnictvím Komerční banky uživatelé iÚčta ocení. Partnerství iÚčta a Komerční banky je pro nás důležitým krokem směrem k automatizaci zpracování účetních dokladů, které vede ke zrychlení a usnadnění práce nejen při vedení účetnictví, ale také při zpracování daňové evidence. Věříme, že automatizace a zapojení umělé inteligence do každodenních činností je budoucností zpracování účetní agendy.” říká Radek Václavík, jednatel a technický ředitel společnosti Direct Accounting s.r.o. provozující iÚčto.

Partnerství Komerční banky a iÚčta zastřešuje ze strany banky dceřiná společnost KB SmartSolutions, která je pro banku spojením se světem fintechů a start-upů a banka díky ní přináší technologickou a produktovou inovaci pro své klienty a podílí se na budování bankovnictví budoucnosti. Patrik Nový, ředit KB SmartSolutions KB k tomu uvedl: „Tato spolupráce je součástí komplexní připravované spolupráce s iÚčtem, v rámci které budeme umísťovat KB produkty na digitální platformu iÚčto. Součástí je také integrace v rámci KB API a automatické stahování pohybů z KB účtu a následné párování. Propojení těchto jednotlivých služeb by mělo našim klientům usnadnit jejich podnikání a samozřejmě také potvrdit pozici Komerční banky jako inovativní banky přinášející zajímavé služby s přidanou hodnotou.“


Ještě nepoužíváte iÚčto? Zaregistrujte se a vyzkoušejte si aplikaci na 14 dní zdarma. 

Zaregistrovat se a vyzkoušet zdarma

Návod na propojení iÚčta s vaším internetovým bankovnictvím v KB najdete zde.

Online propojení na účet Komerční banky

Více o propojení