Přidání cizoměnových účtů

Bankovní účty zahraničních měn nebo další bankovní účty v českých korunách přidáme přes volbu Nastavení a poté zvolíme Bankovní účty.

pridat bankovni ucet

Poté zvolíme možnost Přidat bankovní účet a zde musíme zadat Název bankovního účtu, měnu a počáteční stav bankovního účtu. Pokud budeme tento bankovní účet používat pro většinu účetních operací, můžeme ho nastavit jako výchozí. To znamená, že tento bankovní účet se nám bude přednabízet u každého dalšího dokladu. Vytvořené bankovní účty se nám promítají i do dashboardu, tak budete mít vždy rychlý přehled o zůstatcích na účtech.

Chcete začít účtovat zdarma v moderním on-line systému?

Trápí vás zpracování účetnictví, nevíte jak vést daňovou evidenci nebo se nevyznáte v daních z příjmů? Využijte našich účetních služeb.

Pro uživatele účetního programu nabízíme iÚčto také účetní služby. Kompletní zpracování účetnictví nebo vedení daňové evidence se pohybuje již od 999,- korun měsíčně. Máte zájem o vedení účetnictví nebo daňové evidence? Vyžádejte si od nás nezávaznou nabídku. Je to snadné, stačí vyplnit tento dotazník a obratem se vám ozveme.

Online propojení na účet Komerční banky

Více o propojení