iÚčto umožňuje vygenerovat elektronické daňové přiznání k DPH

Upozornění: daňová přiznání k DPH se nově od 1. 1. 2014 musí podávat pouze elektronicky! Čtvrtletní plátci DPH tedy musí do 25. dubna podat své první elektronické daňové přiznání. Do svého kalendáře si zapište poslední dubnový pátek. V tomto termínu musí být daňové přiznání prokazatelně odesláno. Bez sankce k podání zbývá ještě 5 pracovních dní, nejzazší termín je tedy 5. května. Víme jak na to.

Chcete začít účtovat zdarma v moderním on-line systému?

Elektronické podání daňového přiznání je výhodné zejména pro podnikatele a živnostníky, kteří ve svém podnikání využívají každou minutu svého času a neustálé návštěvy a fronty na finančních úřadech jim jejich cenný čas ubírají. Pokud však nevíte, jak na to, čtěte dále.

Elektronické přiznání k DPH

Chytré online účetnictví iÚčto nabízí svým uživatelům možnost vygenerovat si report, který zároveň slouží jako daňové přiznání k DPH. Tento report poté stačí zaslat přes datovou schránku nebo daňový portál na příslušný finanční úřad a je hotovo. Žádné složité vypisování, žádné tisknutí stohů papírů a hlavně žádné fronty! Online daňové přiznání s iÚčtem znamená konec stresu a ztracenému času.

iÚčto také chystá novinku – přímé propojení s vaší datovou schránkou. Podání daňového přiznání tak bude ještě pohodlnější a rychlejší!

Nezapomeňte, že lhůta pro splatnost je taktéž 25. dubna 2014. A kdybyste to náhodou nestihli, máte ještě čtyři pracovní dny, do kdy musí platba státu dorazit. Pátý den se již začínají počítat úroky z prodlení.

Začněte používat iÚčto ještě dnes. Zaregistrujte se zdarma, připravte si elektronické přiznání k DPH a využívejte další výhody vedení účetnictví online.

Trápí vás zpracování DPH?

Pro uživatele účetního programu iÚčto nabízíme také účetní služby. Kompletní zpracování účetnictví se pohybuje již od 999,- korun měsíčně. Máte zájem o vedení účetnictví nebo daňové evidence? Vyžádejte si od nás nezávaznou nabídku. Je to snadné, stačí vyplnit tento dotazník a obratem se vám ozveme.

Online propojení na účet Komerční banky

Více o propojení