Proč přejít na tarif Pokročilý a Premium?

Radek Václavík 13. 10. 2021

Tarif POKROČILÝ je nejpoužívanější varianta pro podnikatele a firmy, umožňuje vám totiž naplno využít automatické funkce, které jsme pro vás připravili. Přinášíme vám seznam hlavních důvodů, proč se vám přechod na vyšší tarif rozhodně vyplatí.

Využijte naplno pokročilé funkce a ušetřete čas strávený nad účetnictvím.

 

Jaké funkce tedy získáte přechodem na tarif POKROČILÝ a PREMIUM:

Online propojení s bankou

Propojení s internetovým bankovnictvím v KB a Fio a České spořitelny si snadno nastavíte sami. Můžete pak využít automatického načítání bankovních pohybů a jejich párování s doklady vystavenými a přijatými v aplikaci iÚčto. Tato automatizace přináší velké usnadnění při zpracování fakturace a účetnictví, protože již není potřeba ručně nahrávat nebo vytvářet bankovní pohyby. Import bankovních pohybů z internetového bankovnictví se provádí automaticky.

Automatická opakovaná fakturace

Fakturujete zákazníkovi pravidelně stejnou částku, například pronájem, měsíční paušál nebo cokoli dalšího? Můžete si ušetřit čas a nastavit automatickou opakovanou fakturaci. Faktura se vystaví automaticky vždy v daný den, na vámi zadanou částku a plnění a odešle se zákazníkovi na zadané e-mailové adresy. Pomocí zástupných znaků a makra je možné texty na faktuře nastavit tak, aby se automaticky upravovaly sami – například podle platby za určitý měsíc.

Došlé doklady

ve vyšších tarifech jsou navýšeny počty dokladů pro zpracování pomocí AI a to z 10 v tarifu Standard, na 30 v tarifu Pokročilý a na 50 v tarifu Premium. Více se o této funkci dozvíte zde.

Doklady v cizích jazycích

V aplikaci iÚčto můžete vystavovat doklady pro vaše zákazníky kromě češtiny také v angličtině, němčině, slovenštině a nově i v polštině.

Skladová evidence

iÚčto umožňuje snadné vkládání položek z ceníku do jednotlivých dokladů a evidenci skladových zásob u vybraných produktů. Kromě automatického sledování skladových pohybů určitě využijete i podporu několika skladů. Máte tak dokonalý přehled o pohybech a zásobách zboží na jednotlivých pobočkách a všechny sklady vidíte přehledně na jednom místě.

Uživatelé využívající pro provoz svého e-shopu oblíbeného řešení Shoptet mohou s naším doplňkem, který je na stránkách Shoptetu, sledovat pohyby skladových zásob na eshopu, které budou automaticky zaznamenány v iÚčtu.

Export a podání pro státní správu (EPO)

Tento tarif nabízí možnost generování XML souborů pro státní správu přímo v aplikaci. Takto vygenerovaný soubor EPO – tak v požadovaném formátu snadno odešlete prostřednictvím daňového portálu finanční správy a nebo pomocí datové schránky a nemusíte tak potřebné údaje pracně vyplňovat do elektronického formuláře. Od tarifu Pokročilý iÚčto umí vygenerovat několik typů elektronických podáníPřiznání k dani z přidané hodnoty, Kontrolní hlášení, Souhrnné hlášení a OSS.

Režim jednoho správního místa OSS

Prodáváte-li produkty nebo služby koncovým spotřebitelům do různých členských zemí EU, pak se vás může týkat dlouho připravovaná změna v oblasti DPH, která platí od 1. července 2021. Režim One Stop Shop (OSS) snížil limit pro odvádění DPH a tato změna se dotýká většiny e-shopů, které prodávají do zemí EU. iÚčto má režim OSS integrován a sami jej snadno nastavíte.

API

API iÚčto umožňuje automatizované zpracování dokladů a bezpečnou práci s různými typy dokladů pomocí HTTP. Je vhodné zejména pro e-shopy a další společnosti, které potřebují přenášet doklady ze svých prodejních systémů. V současné době API iÚčto podporuje přenos řady dokladů, na kompletní seznam se můžete podívat zde.

Chcete začít účtovat zdarma v moderním on-line systému?

Současné přístupy do aplikace a online podpora

Počet uživatelů není v iÚčtu omezen, omezen je pouze počet současně pracujících uživatelů. S tarifem POKROČILÝ můžete současně pracovat až ve 3 lidech a určitě také oceníte online podporu, pokud si nebudete vědět s něčím rady.


Cenový rozdíl mezi tarifem STANDARD a POKROČILÝ je při roční platbě jen 165 Kč měsíčně (bez DPH), což jistě vyváží velká časová úspora, kterou pokročilé funkce tohoto tarifu přinášejí.

Nejvyšší tarif PREMIUM

Pro náročné uživatele je k dispozici ještě tarif PREMIUM, který na rozdíl od tarifu POKROČILÝ žádná nemá omezení na počet současných přístupů a má výrazně navýšený počet API dotazů. Je tedy určený pro podnikatele a firmy, které potřebují velké množství uživatelských přístupů a využívají naplno funkce našeho API. Kompletní přehled všech funkcí naleznete zde.

Vyberte si tedy ten správný tarif a využijte všechny funkce iÚčta naplno a zjednodušte si vaše podnikání. Na kompletní srovnání cen se můžete podívat zde.

Jak tedy přejít na vyšší tarif?

Přejít na vyšší tarif je snadné:
  • Přihlaste se do svého účtu.
  • Kliknete na záložku Nastavení.
  • Dále kliknete na Přehled všech tarifů a rozšíření.
  • Rozbalí se Vám nabídka tarifů.
  • Následně stačí jen vybrat vámi zvolený vyšší tarif. To provedete tak, že kliknete na tlačítko Koupit a systém vás přesměruje do platební brány.

Cenik v aplikace

 

Při objednávce vyššího tarifu se vám samozřejmě započítá zbývající současného předplatného a odečte se od celkové ceny vyššího tarifu. Zaplatíte tedy pouze rozdíl!

Online propojení na účet Komerční banky

Více o propojení