Aktualizovali jsme doplněk iÚčto pro Shoptet

Radek Václavík 3. 4. 2020

V souvislosti s nasazením naší nové funkce skladová evidence jsme také přepracovali náš doplněk pro eshopové řešení Shoptet. Doplněk nyní kromě automatického přenosu účetních dokladů nabízí také obousměrnou synchronizaci skladových pohybů a ceníku. Nikdy to nebylo snazší, díky automatické synchronizaci můžete mít vaše Shopet sklady plně pod kontrolou z prostředí iÚčta.

Chcete začít účtovat zdarma v moderním on-line systému?

Velkou výhodou nové verze doplňku iÚčto pro Shoptet je možnost podpory několika skladů.

Pokud jste uživatelem Shoptetu nebo zvažujete pořízení e-shopového řešení, můžete si tento doplněk vyzkoušet nezávazně zdarma. Doplněk je dostupný zde. Funkce Ceníku a skladové evidence si můžete prohlédnout v našem online webináři.

Shoptet doplněk iucto

Víme, že pro mnohé z vás je hlavním úskalím následné vedení účetnictví, proto také nabízíme vytvoření metodiky účtování pro jednotlivé firmy, kontrolu vedení účetnictví a přípravu dokumentů pro státní správu a také možnost kompletního vedení účetnictví z naší strany. V případě vašeho zájmu nás tedy neváhejte kontaktovat, obratem se vám ozveme.

Všechny funkce účetního programu iÚčto si můžete pohodlně a zdarma vyzkoušet v rámci zkušebního období. Je to snadné – stačí jen zadat vaši emailovou adresu v registračním formuláři.

Pokud ještě stále nejste přesvědčení podívejte se náš článek Proč si vybrat iÚčto jako svůj účetní program.

Online propojení na účet Komerční banky

Více o propojení