Skladová evidence

Uživatelé s tarifem Pokročilý a Premium mohou využít také funkci Skladová evidence. Skladová evidence zahrnuje kromě automatického sledování skladových pohybů, také podporu několika skladů. Budete tak mít dokonalý přehled o skladových zásobách na jednotlivých pobočkách a všechny sklady přehledně na jednom místě. Pokud máte e-shop můžete také bez problémů prodávat zboží dostupné na více skladech.

Sklady iÚčto

Pomocí filtrů si snadno můžete zjistit jednotlivé skladové zásoby a na základě těchto informací následně zadávat nákupní objednávky, převádět zboží mezi jednotlivými sklady, případně provádět inventury skladových zásob.

skladové pohyby

Samozřejmostí je, že všechny funkce ceníku a skladové evidence jsou dostupné také přes naše API. Toto umožní snadné propojení s vaším e-shopem nebo aplikací.

Shoptet

Uživatelé využívající pro provoz svého e-shopu oblíbeného řešení Shoptet nyní mohou s našim doplňkem, který je na stránkách Shoptetu, kromě automatického přenosu dokladů také sledovat pohyby skladových zásob, které budou automaticky zaznamenány v iÚčtu.

Chcete začít účtovat zdarma v moderním on-line systému?