Novinky v účetní aplikaci iÚčto srpen 2020

Radek Václavík 13. 8. 2020

Ani v červenci jsme nezaháleli a přidali jsme další várku novinek v naší aplikaci. Jedná se jak o drobné změny a vylepšení stávajících funkcí, tak o funkce zcela nové.

iucto novinky

Zaslání dokladů vydaných odkazem

Jednou z těchto funkcí, která byla od uživatelů opakovaně poptávána je zaslání faktury, zálohové faktury a dobropisu odkazem. Nově je tedy možné zaslat fakturu zákazníkovi pomocí odkazu, který naleznete v náhledu faktury, a lze jej snadno sdílet například pomocí emailu nebo SMS. Tento odkaz je také automaticky vkládán do emailu pro odeslání dokladu přímo z aplikace.

Odeslání faktury odkazem

 

Datum vystavení dokladu v našeptávání

V platbách, fakturách a dobropisech jsme přidali do našeptávačů pro výběr dokladu také datum vystavení dokladu. Tato funkce poslouží pro lepší orientaci v případech, kdy jsou například variabilní symbol a částka shodné u několika dokladů od stejného dodavatele.

Chcete začít účtovat zdarma v moderním on-line systému?

QR platba u dobropisů vydaných

Přidali jsme tlačítko QR platby pro rychlou úhradu dobropisů vydaných. Nyní tedy uhradíte dobropis stejně snadno jako fakturu.

Nové funkce API

V API jsme doplnili funkce pro filtrování dokladů, zákazníků a dodavatelů. Od teď můžete filtrovat výpisy podle parametrů, což zrychlí práci s API. Podrobnosti naleznete v naší aktualizované dokumentaci v Apiary.

Vedete daňovou evidenci nebo účetnictví? Všechny funkce účetního programu iÚčto si můžete pohodlně a zdarma vyzkoušet v rámci zkušebního období. Je to snadné – stačí jen zadat vaši emailovou adresu v registračním formuláři.

Pokud ještě stále nejste přesvědčeni, podívejte se náš článek Proč si vybrat iÚčto jako svůj účetní program.

Máte zájem o vedení účetnictví nebo daňové evidence? Vyžádejte si od nás nezávaznou nabídku.

Je to snadné, stačí vyplnit tento dotazník a obratem se vám ozveme.

Online propojení na účet Komerční banky

Více o propojení