Facebook poradna – iÚčto, sdílejte své zkušenosti

Na Facebooku jsme zřídili skupinu iÚčto Poradna. Tato Facebook poradna slouží pro výměnu zkušeností uživatelů iÚčta, jednoduché dotazy, tipy na nové a zajímavé funkce a předávání inspirace. Rádi bychom také prostřednictvím této skupiny získávali zpětnou vazbu, popřípadě tipy na nové funkce, které byste ocenili.

Budeme rádi, když se k nám do Facebookové skupiny  iÚčto Facebook Poradna přidáte!

Dále máme také portál zákaznické podpory na adrese podpora.iucto.cz, kde můžete snadno vyhledat řešení vaší otázky ve znalostní databázi nebo v předchozích dotazech ostatních uživatelů.
Na našich webových stránkách i přímo v aplikaci nyní najdete formulář pro zaslání vašeho požadavku na naši zákaznickou podporu. Ke každému požadavku je založen tiket, jehož stav vyřízení můžete následně přehledně sledovat. Z vašich dotazů neustále budujeme znalostní bázi, ve které je možné snadno vyhledávat, neboť se z ní napovídá již při zadávání názvu vašeho dotazu.

Další tipy naleznete také na našem YouTube kanále a to včetně playlistu se záznamy všech našich Webinářů.

Všechny funkce účetního programu iÚčto si můžete pohodlně a zdarma vyzkoušet v rámci zkušebního období. Je to snadné – stačí jen zadat vaši emailovou adresu v registračním formuláři.

Pokud ještě stále nejste přesvědčení podívejte se náš článek Proč si vybrat iÚčto jako svůj účetní program.

Tipy od iÚčto v e-mailu

Pravidelně zasíláme informace o novinkách v naší aplikaci i českém účetnictví e-mailem.

Přidejte si i zdroj do RSS čtečky

Vyzkoušejte iÚčto.cz

Píšeme na Facebooku