Facebook poradna – iÚčto, sdílejte své zkušenosti

Karolína Václavíková 30. 5. 2017

iúčto team

Na Facebooku jsme zřídili skupinu iÚčto Poradna. Tato Facebook poradna slouží pro výměnu zkušeností uživatelů iÚčta, jednoduché dotazy, tipy na nové a zajímavé funkce a předávání inspirace. Rádi bychom také prostřednictvím této skupiny získávali zpětnou vazbu, popřípadě tipy na nové funkce, které byste ocenili.

Chcete začít účtovat zdarma v moderním on-line systému?

Budeme rádi, když se k nám do Facebookové skupiny  iÚčto Facebook Poradna přidáte!

Dále máme také portál zákaznické podpory na adrese podpora.iucto.cz, kde můžete snadno vyhledat řešení vaší otázky ve znalostní databázi nebo v předchozích dotazech ostatních uživatelů.
Na našich webových stránkách i přímo v aplikaci nyní najdete formulář pro zaslání vašeho požadavku na naši zákaznickou podporu. Ke každému požadavku je založen tiket, jehož stav vyřízení můžete následně přehledně sledovat. Z vašich dotazů neustále budujeme znalostní bázi, ve které je možné snadno vyhledávat, neboť se z ní napovídá již při zadávání názvu vašeho dotazu.

Další tipy naleznete také na našem YouTube kanále a to včetně playlistu se záznamy všech našich Webinářů.

Všechny funkce účetního programu iÚčto si můžete pohodlně a zdarma vyzkoušet v rámci zkušebního období. Je to snadné – stačí jen zadat vaši emailovou adresu v registračním formuláři.

Pokud ještě stále nejste přesvědčení podívejte se náš článek Proč si vybrat iÚčto jako svůj účetní program.

Online propojení na účet Komerční banky

Více o propojení