Přepracovaná zákaznická podpora

Radek Václavík 29. 8. 2021

Snažíme se pro vás neustále zlepšovat naše služby a přinášet vám lepší zážitek z používání naší online účetní aplikace. Proto přicházíme se zcela novým systémem zákaznické podpory, aby žádný z vašich dotazů nebo podnětů na vylepšení nezapadl.

Náš portál zákaznické podpory naleznete na adrese podpora.iucto.cz, kde můžete snadno vyhledat řešení vaší otázky ve znalostní databázi nebo v předchozích dotazech ostatních uživatelů.

Podpora iucto

Na našich webových stránkách i přímo v aplikaci nyní najdete formulář, kde můžete snadno vyhledat řešení vaší otázky ve znalostní databázi nebo zaslat váš požadavek na naši zákaznickou podporu. Rovněž zde snadno vytvoříte a odešlete snímek obrazovky. Ke každému požadavku je založen tiket, jehož stav vyřízení můžete následně přehledně sledovat. Z vašich dotazů neustále budujeme znalostní bázi, ve které je možné snadno vyhledávat, neboť se z ní napovídá již při zadávání názvu vašeho dotazu.

Podpora

Chcete začít účtovat zdarma v moderním on-line systému?

K dotazu lze přidat i snímek obrazovky

Pokud se vám nepodaří nalézt odpověď na váš dotaz v databázi řešení a posíláte nám jej přes formulář zákaznické podpory, pak je velice užitečné přidat k dotazu i snímek obrazovky. Je to snadné jelikož formulář podpory má tuto funkci přímo integrovanou. Postup je následující: Po kliknutí na tlačítko podpory, které se v aplikaci nachází v pravém dolním rohu, stiskněte odkaz Kontaktujte nás. Dostanete se do formuláře pro zadání dotazu a v jeho spodní části je tlačítko vytvořit snímek obrazovky. Snímek vytvoříte a automaticky se přidá k vašemu dotazu. Přidání snímku obrazovky může výrazně zrychlit jeho vyřešení.

podpora

Doufáme, že tyto změny pozitivně přispějí k vaší uživatelské zkušenosti s naší aplikací.
Vyzkoušejte novinky a podělte o své zkušenosti s ostatním uživateli v naší iÚčto Poradně. Poradna je zcela zdarma. Další návody k požívání aplikace naleznete na našem YouTube kanále.

Budeme také rádi, když si nás přidáte na Facebooku.

Všechny funkce účetního programu iÚčto si můžete pohodlně a zdarma vyzkoušet v rámci zkušebního období. Je to snadné – stačí jen zadat vaši e-mailovou adresu v registračním formuláři.

Online propojení na účet Komerční banky

Více o propojení