iÚčto.cz – účetní systém pro ty, kteří nechtějí zbytečně platit

Radek Václavík 10. 3. 2013

Máme za sebou první týden měsíce března, což znamená nebezpečně se blížící datum pro podání daňového přiznání. Pokud jste sebou právě vyděšeně trhli v nepříjemné předtuše každoročního chaosu, který při kompletaci účetnictví panuje, čtěte dále. iÚčto je skvělý nástroj, který vám v boji s daněmi pomůže!

O co vlastně jde?

Nemusíte již paměť svého počítače zahlcovat dalším zbytečným programem a velkým množstvím dat. Online účetní program iÚčto je plně přístupný po přihlášení k účtu vytvořeném na stránkách iucto.cz . Registrace je rychlá snadná a kdykoliv si nebudete vědět rady, stačí nám napsat nebo zavolat a my Vám poradíme. Po přihlášení můžete začít evidovat veškeré doklady v přehledném účetnictví nebo daňové evidenci, které máte k dispozici čtyřiadvacet hodin denně. Jediné co k tomu potřebujete je připojení k internetu. Prohlédněte si ukázky i videonávody používání iÚčta. iÚčto je jedinečný online nástroj k vedení účetnictví nebo daňové evidence. Veškeré postupy a výsledné přehledy jsou v souladu s platnou legislativou a právními normami České republiky.

Co všechno Vám nabízíme?

Jestliže hledáte někoho, kdo vám zpracuje výkazy a podnikatelské záměry, cash-flow nebo analýzu návratnosti investice, zařaďte si iÚčto na seznam spolupracovníků. Zajišťujeme též zpracování mezd, mzdových listů a výkazů pro SSZ a ZP, roční zúčtování daní i zastupování při kontrolách státních úřadů. Samozřejmostí je poradenský servis, na který se můžete obrátit s jakýmikoliv dotazy.

Online propojení na účet Komerční banky

Více o propojení