ParlamentniListy.cz | K iÚčtu nově i účetní služby

Radek Václavík 21. 11. 2014

Účetní společnost Direct Accounting, která vyvíjí cloudové účetnictví iÚčto, nově nabízí i komplexní účetní služby. Klienti mohou vedení a zpracování svého účetnictví svěřit účetním profesionálům kompletně či jen jeho část podle svých individuálních potřeb a některé úkony sami provádět v účetní aplikaci iÚčto.

„Rozhodli jsme se pro rok 2015 zaměřit na rozšíření poskytovaných služeb, budujeme proto i síť našich partnerů – účetních po celé České republice, kteří pracují s naším softwarem iÚčto,“ říká Petra Vamberová, ředitelka společnosti Direct Accounting.

Klienti si mohou zvolit z několika variant řešení. „Požadavky klientů řešíme vždy individuálně. Nespornou výhodou je, že klient si může vyzkoušet, co mu bude nejvíce vyhovovat. Zda chce od nás kompletní zpracování účetnictví či zda si do iÚčta sám zadává doklady, vystavuje faktury a my na měsíční bázi jeho zadané doklady zkontrolujeme a pokud je plátcem DPH, zpracujeme přiznání i povinné přehledy,“ upřesňuje nabídku služeb Petra Vamberová.

Ceník služeb lze nalézt na webových stránkách iÚčta. Kromě základních služeb jako přiznání k dani z příjmu fyzických i právnických osob, přiznání k DPH, silniční dani či zpracování mezd nabízí společnost také měsíční tarify, které jsou odstupňované dle šíře poskytovaných služeb.

Chcete začít účtovat zdarma v moderním on-line systému?

Chytré online účetnictví iÚčto bylo spuštěno v roce 2012 a v současné době má tisíce spokojených uživatelů, kteří se mohou rozhodnout, jaký tarif zvolí. Do 100 dokladů je možné využívat iÚčto zcela bezplatně, stačí pouze registrace. Kromě samotného online účetnictví společnost Direct Accounting s.r.o. nabízí i další služby, jako je daňové poradenství, zpracování mezd, daňového přiznání či samotné vedení a zpracování účetnictví. Více informací lze nalézt na iucto.cz.

Článek vyšel 21. 11. 2014 na serveru ParlamentniListy.cz

Online propojení na účet Komerční banky

Více o propojení