Novinky v aplikaci – Faktury zasíláme hromadně a další novinky

Radek Václavík 11. 4. 2014

Ani v měsíci dubnu jsme nezapomněli na novinky v aplikaci, které jistě potěší všechny uživatele. Tou první je hromadné zasílání faktur e-mailem. Již nemusíte odesílat faktury po jedné, ale pokud potřebujete jednomu zákazníkovi zaslat více faktur najednou, jednoduše si označíte v seznamu vydaných faktur ty, které chcete odeslat.

 

Hromadne zasilani faktur

Hromadné zasílání faktur ale není jedinou novinkou. Podívali jsme se i na faktury přijaté a připravili jsme pro vás jejich náhledy. Po otevření přijaté faktury se rovnou zobrazí její náhled a vy nemusíte už nikam překlikávat, abyste viděli všechny položky faktury.

Nahled prijatych faktur

Přichystali jsme také změny ve finančních přehledech, neboli našem Dashboardu. V přehledu pohledávek a závazků přibyl nový řádek, na kterém uvedené číslo značí celkovou částku všech vašich pohledávek a závazků. Navíc je také nově možné se z finančního přehledu jedním proklikem dostat do přehledu faktur filtrovaných podle jejich doby splatnosti.

Dashboard_pohledavky a zavazky

Poslední dubnovou novinkou je změněný systém pro obnovu zapomenutého hesla, který nabízí bezpečnější způsob nastavení nového hesla. Při obnově hesla vám bude do e-mailu zaslán odkaz, prostřednictvím kterého si nastavíte heslo nové.

Online propojení na účet Komerční banky

Více o propojení