Pracovník technické podpory

Pracovní pozice pracovník technické podpory se hodí i pro vysokoškolské studenty technických oborů.

V rámci rozšiřování našeho týmu hledáme nové kolegy na pozici pracovník technické podpory.

Co budete dělat:

– komunikace se zákazníky
– odbavování zákaznických požadavků technického charakteru
– zpracování a aktualizace znalostní báze aplikace
– podpora API a integračních doplňků
– testování a komunikace s vývojáři

Co požadujeme:

– středoškolské vzdělání s maturitou
– dobré komunikativní schopnosti
– proaktivní přístup k práci
– znalost účetnictví je výhodou ne však podmínkou
– čistý trestní rejstřík

Co nabízíme:

– časově flexibilní práci, kterou je možno dělat z domova
– smlouva na DPP i HPP
– služební počítač a telefon
– příjemné pracovní prostředí v centru Prahy 1

Případní zájemci zasílejte svůj životopis na email: kariera@iucto.cz, obratem se vám ozveme. Těšíme se na vás.

iÚčto technická podpora

Online propojení na účet Komerční banky

Více o propojení