Manažer/ka účetního týmu pro aplikaci iÚčto

Co vás čeká

Vaším úkolem bude vést tým interních účetních, kteří poskytují služby zpracování účetnictví pro uživatele aplikace iÚčto. Budete mít na starosti organizaci práce týmu, kontrolu a kvalitu výstupů, rozvoj a školení členů týmu a spolupráci s ostatními odděleními firmy.

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít

  • Vzdělání v oblasti účetnictví nebo financí
  • Minimálně 2 roky praxe v oblasti účetnictví a zkušenosti s vedením týmu
  • Schopnost řídit a organizovat práci týmu účetních
  • Zkušenosti s procesy uzávěrek a výkaznictvím
  • Znalost legislativy v oblasti účetnictví a daní
  • Excelentní komunikační schopnosti, schopnost přenášet znalosti a zkušenosti na ostatní členy týmu

Výhodou bude, pokud budete mít

  • Zkušenosti s účetními softwary, výhodou bude práce s aplikací iÚčto.cz

Co vám můžeme nabídnout

  • Stabilní zaměstnání na HPP
  • Možnost kariérního růstu a rozvoje
  • Práci v moderním a dynamickém prostředí
  • Firemní telefon a notebook
  • Motivující finanční ohodnocení
  • Nadstandardní benefitní balíček (firemní akce, karta Multisport)

Přidejte se k našemu týmu a pomozte nám poskytovat vynikající služby! Pokud máte zájem, zašlete nám svůj životopis a motivační dopis.

Kontakt

V případě zájmu prosím zašlete váš životopis s motivačním dopisem na adresu
kariera@iucto.cz

Online propojení na účet Komerční banky

Více o propojení