Online účetnictví

iÚčto nabízí srozumitelné a přehledné plnohodnotné online účetnictví pro vaši firmu. Na hlavní stránce aplikace najdete přehledy s veškerými informacemi na jednom místě. Každý den tak máte aktuální hodnoty nákladů a výnosů, průběžný výsledek hospodaření a také aktuální přehled o výši DPH v daném období.

 

Panely na hlavní stránce aplikace si můžete upravit podle toho, jaké informace jsou pro vás důležité. Můžete dále sledovat přehled pohledávek a závazků (včetně členění na před splatností a po splatnosti) a stav peněžních prostředků na účtech a na pokladnách. Máte k dispozici také aktuální výši daně z příjmu.

 

Elektronická podání (Přiznání k DPH, Kontrolní hlášení DPH, apod.) si vygenerujte přímo z aplikace iÚčto v příslušném formátu a během pár kliknutí odešlete na státní správu. Stejně tak i veškeré účetní a manažerské reporty si můžete snadno stáhnout přímo z aplikace.

Díky možnosti více přístupů (pro více osob) do aplikace iÚčto si můžete své účetnictví spravovat sami nebo můžete dát přístup vaší účetní. Úrovně přístupů do aplikace je samozřejmě možné spravovat v nastavení.

online účetnictvím iÚčto můžete pracovat, kdekoliv chcete. Stačí vám jen počítač, tablet nebo mobilní telefon a připojení k internetu. iÚčto můžete používat ve všech běžných internetových prohlížečích a to bez ohledu na to, jaký máte operační systém – Windows, Mac OSX, Linux, iOS nebo Android. Do svého počítače totiž nepotřebujete vůbec nic instalovat ani následně provádět aktualizace.