Partnerský program iÚčto

Vytvořili jsme v iÚčtu program pro partnery. Společně s vámi dáme o aplikaci iÚčto vědět co nejvíce podnikatelům, firmám a účetním, aby si usnadnili své podnikání a vedení účetnictví.

Jaká je odměna?

Nabízíme 10% provizi za každého zákazníka, který si přes váš odkaz zaregistruje do iÚčta a zaplatí si jeden z nabízených tarifů.
V případě roční platby vám okamžitě náleží 10% z ceny, v případě měsíční platby získáváte pravidelně každý měsíc 10% z této platby po dobu 1 roku.

Naše tarify

Jak to funguje?

Přes náš odkaz se zaregistrujete na platformu AffilBox.cz a budete automaticky přidáni do našich kampaní. Ve svém účtu máte k dispozici unikátní odkaz, který komunikujete směrem k vašim zákazníkům, partnerům, apod. Pokud je přes váš odkaz provedena registrace a poté zaplacen tarif, v systému vám naskočí nárok na odměnu. Po kontrole, zda byla platba tarifu úspěšná, vám připíšeme odměnu na váš účet. Odměny vám vyplatíme souhrnně každý měsíc oproti vámi vystavené faktuře. Hranice pro vyplacení odměny je 1000 korun.

Jak se do programu zapojit a začít spolupracovat?

Pokud máte zájem stát se naším partnerem, dejte nám vědět na info@iucto.cz a domluvíme se. Budeme se těšit!

Co je iÚčto?

iÚčto je online účetní aplikace, která nabízí plnohodnotné účetnictví a je dostupná přímo ve webovém prohlížeči na jakémkoli zařízení. iÚčto je přehledná a jednoduchá aplikace, ušetří čas a lidé mají kontrolu nad svým podnikáním díky přehlednému dashboardu, který si nastaví tak, aby co nejlépe odpovídal jejich potřebám.

 

 

Online propojení na účet Komerční banky

Více o propojení