Evidování aktivit a změn

V aplikaci můžete snadno sledovat aktivity jednotlivých uživatelů díky funkci Evidování aktivit a změn. Tato funkce je umístěna buď jako panel na Dashboardu, nebo pod ikonou s hodinami, nahoře uprostřed, vedle zeleného tlačítka pro přidávání dokladů.

V aplikaci můžete snadno sledovat aktivity jednotlivých uživatelů.

S funkcí Evidování aktivit a změn můžete detailně monitorovat veškeré události, které se v aplikaci dějí. Můžete sledovat, kdo provedl jaké změny, kdy a na jakých objektech. Je to skvělý nástroj pro zajištění kontroly a transparentnosti v rámci aplikace. Aby bylo sledování aktivit co nejjednodušší, můžete využít filtry, které vám umožní upravit zobrazení aktivit podle vašich preferencí. Můžete filtrovat aktivity podle různých parametrů, jako jsou uživatelé, časové rozmezí, konkrétní typy změn nebo objekty. To vám umožní rychle najít potřebné informace a získat přehled o tom, co se v aplikaci děje.

aktivity filtry

Díky této vylepšené funkci Evidování aktivit a změn získáte dokonalou kontrolu nad tím, co se v aplikaci děje, a můžete efektivně spravovat a monitorovat veškeré události a změny.

Chcete začít účtovat zdarma v moderním on-line systému?