Stavy dokladů

Aplikace iÚčto poskytuje uživatelům snadnou a efektivní správu účetnictví prostřednictvím webového prohlížeče na jakémkoliv zařízení. Jednou z klíčových funkcí, která vám pomůže zefektivnit správu účetních dokladů, je funkce Stavy dokladů.

Účel funkce Stavy dokladů:

Funkce Stavy dokladů slouží k označení aktuálního stavu jednotlivých dokladů s ohledem na schvalovací procesy nebo interní směrnice. Tato funkce usnadňuje správu a organizaci účetních dokladů, protože umožňuje filtrovat a třídit doklady podle jejich stavů. Díky tomu můžete snadno sledovat průběh schvalování a zpracování dokladů ve vaší firmě.

Stavy dokladu 1

V dokladech pak lze tento stav dle potřeby vybrat.

Chcete začít účtovat zdarma v moderním on-line systému?

Stav dokladu 2

Následně lze podle těchto stavů doklady filtrovat a řadit. Stav dokladu si lze také přidat do sloupců v seznamu dokladů.

Stav dokladu 3

Využití funkce Stavy dokladů ve vaší firmě:

Používáním funkce Stavy dokladů můžete zlepšit komunikaci mezi účetními a ostatními pracovníky ve firmě, urychlit schvalovací procesy a zajistit, že vaše účetnictví bude přesné a aktuální. Díky lepšímu přehledu o stavu jednotlivých dokladů budete schopni snadno identifikovat, které doklady vyžadují další akci, a zajistit tak efektivní správu účetnictví.

Funkce Stavy dokladů v aplikaci iÚčto je užitečným nástrojem pro zefektivnění správu účetních dokladů ve vaší firmě. Díky tomuto nástroji můžete snadno sledovat průběh schvalování a zpracování dokladů, zlepšit komunikaci mezi účetními a ostatními pracovníky ve firmě a zajistit přesné a aktuální účetnictví. Pokud jste dosud funkci Stavy dokladů ve svém iÚčto účtu nevyzkoušeli, rozhodně vám doporučujeme ji začít využívat.

Věříme, že tuto novou funkci oceníte a bude pro vás užitečná při práci s naší aplikací.

Potřebujete sestavit účetní výkazy pro banku nebo leasing?

Výkaz zisků a ztrát je v iÚčto k dispozici, pokud potřebujete s jeho sestavením pomoci, obraťte se na nás.

Pro uživatele účetního programu iÚčto nabízíme také účetní služby.

Kompletní zpracování účetnictví se pohybuje již od 999,- korun měsíčně. Máte zájem o vedení účetnictví nebo daňové evidence? Vyžádejte si od nás nezávaznou nabídku. Je to snadné, stačí vyplnit tento dotazník a obratem se vám ozveme.