Přidávání příloh je tak jednoduché!

Věděli jste, že si do systému iÚčto můžete přidat různé přílohy týkající se např. vašeho dodavatele? Je to velice jednoduché.

U každého dokladu či v adresáři u vašich dodavatelů/zákazníků je veden tzv. záznam aktivit. Ten zobrazuje, kdy a jaké změny jste u příslušného dokladu provedli nebo jakou fakturu popř. jiný doklad zadali ve spojení s určitým kontaktem.

To ale není vše! Na stejném místě, kde tyto aktivity naleznete, se také nachází zelené tlačítko Přidat přílohu. Pokud tedy máte např. kupní smlouvu, a nebo třeba aktuální katalog nabízených produktů vašeho oblíbeného dodavatele či jakýkoliv jiný dokument, který chcete mít stále po ruce, stačí na toto tlačítkou kliknout. Poté se vám zobrazí tzv. průzkůmník souborů, pomocí kterého daný dokument vyhledáte ve svém počítači a pod příslušným názvem jednoduše nahrajete do systému.

Podíváme se na to společně v krátkém návodu.

Nejprve je potřeba se přesunout na doklad či ke kontaktu v adresáři, kam byste si přílohu přáli nahrát. V našem případě nahrajeme kupní smlouvu k jednomu ze zákazníků. Vybereme záložku Adresář, kde v seznamu klikneme na vybrané jméno.

Zobrazí se nám Karta zákazníka. Nyní se pouze přesuneme pod základní údaje.

Téměř na konci stránky se nachází odstavec Přílohy a již zmiňované tlačítko Přidat přílohu, na které klikneme.

V průzkumníkovi souborů vybereme příslušný dokument a stiskneme tlačítko Otevřít.

Nahranou přílohu v systému okamžitě vidíte, můžete si ji otevřít či smazat. Stejně tak se tento úkon zobrazí mezi Aktivitami.

Stejným způsobem můžete postupovat i při přidávání příloh např. k fakturám či jiným dokladům.

Chcete mít neustále přehled o novinkách a vylepšeních v systému iÚčto? Neváhejte a sledujte náš BLOG, na kterém vás budeme o všem včas informovat.

S iÚčtem to zvládnete, s iÚčtem je pohoda!

Tipy od iÚčto v e-mailu

Pravidelně zasíláme informace o novinkách v naší aplikaci i českém účetnictví e-mailem.

Přidejte si i zdroj do RSS čtečky

Vyzkoušejte iÚčto.cz

Píšeme na Facebooku