Příběh klienta: iVzpomínky.cz

Nebylo by hezké, kdyby naše vzpomínky mohly být věčné? Tak zněla otázka, kterou si položil jeden z našich uživatelů, Michal Dvořák z firmy FOTO24. Odpověď zněla ano, a proto se rozhodl spustit projekt iVzpomínky.cz, který nabízí digitalizaci fotografií i filmů, a to za velmi sympatické ceny.

Jak vznikl nápad spustit iVzpomínky.cz?

V dnešní době pokud pořizujeme fotografie nebo video, děje se tak většinou již pomocí digitálního zařízení, které jednoduše připojíme do počítače nebo k obrazovce a můžeme si naše zaznamenané vzpomínky ihned prohlédnout. Ale říkal jsem si, co s těmi všemi vzpomínkami, které nám leží zaprášené ve skříních, protože si je už nemáme na čem prohlédnout? Tak vznikl nápad spustit projekt iVzpomínky.cz. Ten nabízí digitalizaci starých negativů, diapozitivů, fotografií, VHS, filmů i dalších materiálů.

Jak iVzpomínky.cz fungují?

Stačí veškeré vzpomínky, které chcete převést do elektronické podoby, dát do krabice a poslat k nám do prodejny nebo je přinést osobně. My vytvoříme cenovou nabídku, a pokud s ní budete souhlasit, vše zpracujeme a i s originály zašleme zpět.

Co Vám iVzpomínky.cz dále umožní?

Po kompletní digitalizaci získáte vše v elektronické podobě a můžete si nechat např. vybrané fotografie, které mapují určitý časový úsek Vašeho života, vytisknout do „živých fotek“ a získat tak krásné klasické vzpomínkové album či alba.

 

Michal Dvořák o iÚčtu

  • Proč jste pro svoji firmu vybral účetnictví iÚčto?

Jsem typ člověka, který rád drží krok s dobou, to znamená, že mám rád nové technologie, které nám ulehčují a zpříjemňují život. Jako fotograf jsem často někde na cestě, a proto spoustu záležitostí vyřizuji přes internet. Vyhledávám proto takové služby, které mi toto umožňují. Právě jako iÚčto.

  • A co na něm oceňujete?

Než jsme začali používat iÚčto, měli jsme klasický účetní software. Bohužel nikdy jsem se ho nenaučil pořádně ovládat, protože pro mě jako „účetního amatéra“ byl příliš složitý. Takže cokoliv jsem potřeboval – vystavit fakturu nebo zkontrolovat stav neuhrazených faktur, musel jsem to řešit s účetní. Což je mnohdy zdlouhavé, obzvláště pokud potřebujete něco udělat hned. Takže když jsem objevil iÚčto, řekl jsem si, proč ho nevyzkoušet. První věc, která mě oslovila, byl fakt, že se jedná o cloudové účetnictví, to znamená, že do systému můžu mít přístup odkudkoliv a kdykoliv. A když jsem se pak seznámil s funkcemi a rozhraním, zjistil jsem, že ovládání a správa iÚčta je velmi jednoduchá a sám zvládnu například vystavovat faktury, to rozhodlo.

  • Takže byste už zpět neměnil?

Rozhodně bych neměnil. iÚčto určitě doporučuji vyzkoušet, protože kdo pozná, už se nechce vracet zpět. 🙂 Je to jako s těmi vzpomínkami – je potřeba držet krok s dobou.

 iVzpominky.czhttp://ivzpominky.cz/

Tipy od iÚčto v e-mailu

Pravidelně zasíláme informace o novinkách v naší aplikaci i českém účetnictví e-mailem.

Přidejte si i zdroj do RSS čtečky

Vyzkoušejte iÚčto.cz

Píšeme na Facebooku