Novinky v účetní aplikaci iÚčto září 2020

Je tu konec září a my jsme pro vás opět přidali další várku novinek a vylepšení naší aplikace. Doufáme, že vám tyto nové funkce ještě více usnadní každodenní práci.

Novinky v iÚčtu září 2020

Potvrzení o přečtení faktury

Zaslání dokladů vydaných odkazem bylo doplněno o potvrzení o přečtení. Pokud zákazník zobrazí fakturu přes zaslaný link, objeví se informace o přečtení v detailu dokladu. Rovněž si můžete přidat sloupec se stavem přečtení přímo v seznamu dokladů. Budete tak mít dokonalý přehled.

potvrzení o doručení

Možnost zadat ručně číslo vydaného dokladu

Doplnili jsme možnost zadat ručně číslo vydaného dokladu. Tato funkce je nutná pokud za podnikatele vystavuje doklad jiná strana. Např. za taxikáře vystavuje faktury společnost, pro kterou jezdí. V tom případě je faktura skutečně vystavená jménem taxikáře, ale číselná řada je rozdílná od řady, kterou vede v iÚčtu. V takovém případě je třeba zadat číslo dokladu ručně.

Doplněk Shoptet – import zálohových faktur

Na základě zpětné vazby od našich uživatelů jsme rozšířili doplněk pro eshopové řešení Shoptet o možnost přenosu zálohových faktur.

Vylepšený export a import ceníku a skladových položek

Export ceníku nově zohledňuje nastavené filtry, nemusíte tedy exportovat celý ceník, ale třeba jen zvolenou část na základě vámi nastaveného filtru. Pro snazší import ceníkových a skladových položek jsme doplnili možnost stažení vzorového souboru XLSX.

ceník importni soubor

Založení kontaktu z importovaného bankovního pohybu

Přidali jsme možnost založení kontaktu přímo z importovaného bankovního pohybu. Není tedy nutné ztrácet čas přechodem do adresáře.

Nové funkce API

V API jsme doplnili webhooky pro vytvoření, editaci a smazání dokladů, nově jsou v API také účetní deník, interní doklady a dobropisy přijaté. Podrobnosti naleznete v naší aktualizované dokumentaci v Apiary.

 

Vedete daňovou evidenci nebo účetnictví? Všechny funkce účetního programu iÚčto si můžete pohodlně a zdarma vyzkoušet v rámci zkušebního období. Je to snadné – stačí jen zadat vaši e-mailovou adresu v registračním formuláři.

Pokud ještě stále nejste přesvědčeni, podívejte se náš článek Proč si vybrat iÚčto jako svůj účetní program.

Máte zájem o vedení účetnictví nebo daňové evidence? Vyžádejte si od nás nezávaznou nabídku.

Je to snadné, stačí vyplnit tento dotazník a obratem se vám ozveme.

Tipy od iÚčto v e-mailu

Pravidelně zasíláme informace o novinkách v naší aplikaci i českém účetnictví e-mailem.

Přidejte si i zdroj do RSS čtečky

Vyzkoušejte iÚčto.cz

Píšeme na Facebooku