Nová verze iÚčta

Vážení uživatelé iÚčta,

doba letních dovolených a slunečných dnů už je nenávratně pryč. S příchodem podzimu plného barev Vám přinášíme nový vzhled iÚčta. Kromě nového designu jsme přichystali také spoustu novinek. Doufáme, že se na nové, ještě lepší a chytřejší iÚčto společně s námi už těšíte! My jsme plni očekávání a věříme, že naši snahu oceníte. Chcete vědět více? Přihlašte se: https://online.iucto.cz/.

 

Spuštění nové verze iÚčta

Nové prostředí iÚčta je nyní přehlednější a mnohem hezčí, ale nejen to!

Po roce intenzivní práce pro Vás bude v noci ze 14. na 15. 10. 2013 spuštěna nová verze iÚčta. Při tvorbě nové verze jsme kladli velký důraz na uživatelskou přívětivost. Při jeho návrhu jsme vycházeli především z připomínek stávajících uživatelů v kombinaci s novými trendy. Nové iÚčto je přehlednější a nabízí velké množství nových funkcionalit. Tyto funkcionality jsou popsány níže a můžete si je prohlédnout v souboru instruktážních videí, které naleznete na našich webových stránkách: https://www.iucto.cz/ukazka-aplikace/.

Věříme, že tyto změny uvítáte a budete s iÚčtem ještě spokojenější.

Na vývoji iÚčta budeme i nadále intenzivně pracovat. Pokud máte jakékoli nápady na zlepšení, budeme rádi za Vaše postřehy. Nejlepší rady odměníme půlročním používáním zdarma.

iÚčto Dashboard

Seznam upravených a nových funkcí:

Filtry

Do iÚčta jsme přidali možnost filtrování dle jednotlivých sloupců. Filtry si navíc můžete přizpůsobit plně podle svého uvážení či je různě kombinovat. Podrobnější informace: https://www.iucto.cz/nove-filtry-v-iuctu/.

Uspořádání sloupců

Některé údaje jsou důležité pro účetní, jiné pro majitele. Chcete mít v iÚčtu jen ty sloupce, které skutečně potřebujete? Nyní si je stačí vybrat a iÚčto si je bude pamatovat. Tímto nastavením získáte skvělý přehled a budete vidět jen ty informace, které jsou pro Vás důležité: https://www.iucto.cz/usporadani-sloupcu-v-iuctu/.

Evidence středisek a zakázek

V nové verzi iÚčta jsme přidali také evidenci středisek a zakázek, která Vám umožní přehlednější analýzu Vašeho podnikání. V souvislosti s tím jsme přidali i střediskový dashboard. Zde je krátky návod k jejich nastavení: https://www.iucto.cz/rozsirena-evidence-stredisek-a-zakazek/.

Import plateb do KB z PDF souboru

Importy zrychlí a usnadní Vaši práci, proto neustále přidáváme nové možnosti importů dle jednotlivých bank. Nově umí iÚčto importovat i bankovní výpisy Komerční banky ve formátu PDF. Více zde: https://www.iucto.cz/import-pdf-bankovnich-vypisu-komercni-banky/.

Správa tarifů a rozšíření

Objednání tarifu nebo rozšíření je v novém iÚčtu velice snadné. V nastavení tarifů a rozšíření nyní navíc snadno zjistíte kolik máte vystavených dokladů. Více se dozvíte: https://www.iucto.cz/objednani-tarifu/.

Import z účetních softwarů

Chcete se konečně přestat trápit se svým starým účetním softwarem? Nechte svůj pravěký účetní software v jeho době a buďte o dva kroky napřed, staňte se součástí světa iÚčto. Více o importech z účetních software se dozvíte: https://www.iucto.cz/import-z-ucetnich-softwaru/.

Tipy od iÚčto v e-mailu

Pravidelně zasíláme informace o novinkách v naší aplikaci i českém účetnictví e-mailem.

Přidejte si i zdroj do RSS čtečky

Vyzkoušejte iÚčto.cz

Píšeme na Facebooku