Vše, co je potřeba vědět o DPH

Setkáváte se zkratkou DPH a víte, že znamená daň z přidané hodnoty, ale nerozumíte jejímu principu a dalším pojmům spojeným s touto daní? Například nevíte, kdo je osoba identifikovaná k dani, kdy jste povinni stát se plátcem této daně a kdy je... Číst dále »

Daňový kalendář září 2016

9.9. pátek spotřební daň splatnost daně za červenec 2016 (mimo spotřební daň z lihu) 15.9. čtvrtek daň z příjmů čtvrtletní záloha na daň 20.9. úterý daň z příjmů měsíční odvod úhrnu sražených záloh na daň z příjmů fyzických osob... Číst dále »

Příběh klienta: Pneu Mráček

„Aplikaci iÚčto využíváme z několika důvodů. Jednak kvůli on-line dostupnosti z jakéhokoli zařízení, díky čemuž můžeme vystavovat doklady a ihned je odesílat zákazníkovi. Velmi důležité je pro mě také to, že díky on-line aplikaci odpadá nutnost spolupráce s účetní... Číst dále »

Příběh klienta: Foto24

„Jako fotograf jsem často na cestách a spoustu věcí potřebuji vyřizovat přes internet. Ovládání iÚčta je snadné, takže během chvíle můžu vystavit fakturu a poslat ji zákazníkovi. Také si můžu sledovat nezaplacené faktury, nastavit automatické upomínky a podobně. Používám... Číst dále »

Příběh klienta

„Hledala jsem delší dobu možnost zpracování účetnictví v účetních programech s těmito požadavky – rychle, bezpečně zajištěná data, přístup k programu z více míst. Bohužel mi účetní programy v dostupných variantách nevyhovovaly svou poměrně zkostnatělou strukturou a pro mou... Číst dále »

Tipy od iÚčto v e-mailu

Pravidelně zasíláme informace o novinkách v naší aplikaci i českém účetnictví e-mailem.

Přidejte si i zdroj do RSS čtečky

Vyzkoušejte iÚčto.cz

Píšeme na Facebooku