iÚčto spustilo novou vylepšenou verzi

Tisková zpráva ze dne 14. listopadu 2013

Chcete mít Vaše účetnictví pod kontrolou, ať už jste kdekoliv? Pak vyzkoušejte iÚčto, navíc můžete začít prakticky okamžitě. Online účetnictví iÚčto, dostupné na stránce www.iucto.cz, lze totiž využívat bez nutnosti instalace, stačí pouze počítač s přístupem k internetu. Nyní iÚčto představuje novou verzi, která přináší nejen vylepšený design s intuitivním ovládáním, ale také funkce a více než 150 vylepšení, které zaručí, aby vedení účetnictví bylo pro uživatele co nejsnadnější a nejpohodlnější.

„iÚčto mohou využívat jak živnostníci, tak i malé firmy, které nechtějí každoročně utrácet za nové drahé verze tradičních účetních softwarů. iÚčto je totiž přístupné online na stránce www.iucto.cz a jeho uživatelé mají vždy k dispozici tu nejnovější verzi bez nutnosti instalace upgradů a dokupování nových funkcionalit a licencí,“ popisuje Eva Vašíková ze společnosti Direct Accounting s.r.o., která aplikaci vyvíjí a dodává: „Nespornou výhodou iÚčta je to, že ji mohou používat uživatelé jakéhokoliv operačního systému. Stačí jen připojení k internetu a internetový prohlížeč, odpadají tak jakékoliv problémy s kompatibilitou.“

iÚčto nabízí jak daňovou evidenci, tak i podvojné účetnictví včetně správy faktur, pokladny i banky. Lze vytvářet základní přehledy, zákonné výkazy i manažerské přehledy. K dispozici je také import bankovních výpisů či QR platby. Veškeré funkcionality jsou podrobně ukázány v instruktážních videích a pro uživatele jsou připraveny nápovědy, které práci s iÚčtem ještě více usnadňují. Data uživatelů jsou bezpečně uložena v datacentru Wedos a jejich zabezpečení je zaručeno certifikátem společnosti Let’s Encrypt. Přenos dat je šifrován a data zálohována.

Chytré online účetnictví iÚčto bylo spuštěno v roce 2012 a v současné době má tisíce spokojených uživatelů, kteří se mohou rozhodnout, jaký tarif zvolí. Do 100 dokladů je možné využívat iÚčto zcela bezplatně, stačí pouze registrace. Kromě bezplatné verze Fakturace iÚčto nabízí také tarif Standard a Pokročilý s neomezeným množstvím dokladů, které se liší počtem možných současných přístupů do aplikace. Tarif Premium navíc nabízí možnost rozšířených manažerských reportů. Kromě samotného online účetnictví společnost Direct Accounting nabízí i další služby, jako je daňové poradenství, zpracování mezd či samotné vedení a zpracování účetnictví. Více informací lze nalézt na www.iucto.cz.

Tipy od iÚčto v e-mailu

Pravidelně zasíláme informace o novinkách v naší aplikaci i českém účetnictví e-mailem.

Přidejte si i zdroj do RSS čtečky

Vyzkoušejte iÚčto.cz

Píšeme na Facebooku