iÚčto slaví stotisící zpracovaný doklad

Podařilo se nám překročit, hlavně díky našim skvělým klientům, hranici 100 000 zpracovaných dokladů! Děkujeme!

Při této příležitosti jsme si pro vás připravili malé ohlédnutí za historií iÚčta. Jak to vše začalo? První nápad na online cloudové účetnictví přišel v listopadu 2010 a od té doby jsme urazili dlouhou cestu. Hned na začátku roku 2011 jsme začali nápad rozvíjet – udělali jsme si analýzu trhu a hledali šikovné programátory, kteří by nám iÚčto pomohli přivést k životu. Práce to byla náročná, ale za rok jsme začali fungovat, nejdříve na zkoušku, abychom všechno vyladili a od 18. listopadu 2012 jedeme naplno!

Od oficiálního spuštění usilovně přemýšlíme, jak našim klientům ještě více usnadnit vedení účetnictví i daňové evidence. Mezi prvními zlepšováky bylo zavedení plateb pomocí QR kódů a také přihlášení přes Facebook a e-mail. Dokonce jsme se umístili mezi TOP 30 v akci Vodafone, Nápad roku 2013! V polovině roku 2013 přidáváme iÚčtu cizí měny, střediska a zakázky. Znovu měníme design a přidáváme i blog, na kterém se můžete dočíst nejen o novinkách v iÚčtu, ale také najít spoustu užitečných rad a informací. Jak roste počet nových funkcí, roste i počet našich klientů a rozrůstá se i náš tým. Proto se stěhujeme do nových a větších prostor. A to není vše, expandujeme i na sociální sítě! Na Facebooku už nám fandí přes 1 000 lidí a nově jsme také rozjeli Twitter, LinkedIn a Google+. Naše videa můžete najít i na YouTube.

Rádi bychom tedy ještě jednou poděkovali vám, našim klientům a fanouškům, bez kterých bychom tak dlouhou cestu neušli. I nadále se vám budeme snažit zjednodušit a zpříjemnit povinnosti okolo účetnictví a těšíme se na dalších 100 000 dokladů!

Tipy od iÚčto v e-mailu

Pravidelně zasíláme informace o novinkách v naší aplikaci i českém účetnictví e-mailem.

Přidejte si i zdroj do RSS čtečky

Vyzkoušejte iÚčto.cz

Píšeme na Facebooku