iÚčto chrání vaše podnikání

Víte, že iÚčto ve spolupráci se službou CreditCheck chrání vaše podnikání? V iÚčtu nyní prověřujeme automaticky online vaše obchodní partnery. Do seznamu kontaktů i přímo do formulářů dokladů jsme přidali ukazatel CreditCheck pro kontrolu spolehlivosti obchodních partnerů. Podívejte se na naše video, kde... Číst dále »

Propojení iÚčta se Shoptetem

V rámci rozvoje naší aplikace jsme pro vás propojili iÚčto s Shoptetem – nejrozšířenější eshopovou platformu v Česku. První měsíc je používání doplňku bezplatné. Co doplněk umožní? Snadný import dokladů do iÚčta Objednávky přijaté Faktury vydané Dobropisy vydané Veškeré... Číst dále »

Přepracovaná zákaznická podpora

Snažíme se pro vás neustále zlepšovat naše služby a přinášet vám lepší zážitek z používání naší online účetní aplikace. Proto přicházíme se zcela novým systémem zákaznické podpory, aby žádný z vašich dotazů nebo podnětů na vylepšení nezapadl. Spustili jsme... Číst dále »

Novinky v iÚčtu říjen 2017

Přinášíme vám přehled říjnových novinek v iÚčtu.Hlavní změnu pocítí především neplátci DPH, kterým jsme zpřehlednili formuláře a tiskové výstupy. Nejen účetní jistě ocení možnost filtrování podle kontaktů v záznamech účetního deníku.Zde je seznam těch nejzajímavějších úprav v aplikaci: odstraněny... Číst dále »

Změny v ceníku iÚčto.cz

Za posledních 6 let jsme iÚčto rozšířili o spoustu nových funkcionalit, přidali jsme EET, kontrolní hlášení, exporty přiznání pro DPH, napojení na Fio banku a mnoho dalšího. A spoustu dalších vylepšení pro vás také chystáme. Přestože se vše okolo... Číst dále »

Tipy od iÚčto v e-mailu

Pravidelně zasíláme informace o novinkách v naší aplikaci i českém účetnictví e-mailem.

Přidejte si i zdroj do RSS čtečky

Vyzkoušejte iÚčto.cz

Píšeme na Facebooku