Novinky v iÚčtu říjen 2017

Přinášíme vám přehled říjnových novinek v iÚčtu.Hlavní změnu pocítí především neplátci DPH, kterým jsme zpřehlednili formuláře a tiskové výstupy. Nejen účetní jistě ocení možnost filtrování podle kontaktů v záznamech účetního deníku.Zde je seznam těch nejzajímavějších úprav v aplikaci: odstraněny... Číst dále »

Vracení DPH v rámci EU

Někteří z Vás se nás často ptáte, jak to je s vrácením DPH v rámci EU. Žádosti o vrácení daně se řeší přes Aplikaci pro vracení daně z přidané hodnoty plátcům v jiných členských státech. Jak si zajistit přístup do aplikace se... Číst dále »

Novinky v iÚčtu srpen 2017

Přinášíme vám přehled srpnových novinek v iÚčtu.Tentokrát jsme se více zaměřili na účetní záležitosti, ale přibylo také pár nových zajímavých funkcí, které jistě oceníte.Zde je seznam těch nejzajímavějších úprav v aplikaci: v platbách lze nyní vybírat ze zákazníků a... Číst dále »

Účtování mezd

Od 1.7.2017 se zvýšilo daňové zvýhodnění na druhé a třetí dítě: Daňové zvýhodnění měsíční sleva Daňové zvýhodnění na děti První dítě: 1 117 Kč Druhé dítě: 1 417 1 617 Kč Třetí a další děti: 1 717 2 017 Kč Daňové zvýhodnění na... Číst dále »

Tipy od iÚčto v e-mailu

Pravidelně zasíláme informace o novinkách v naší aplikaci i českém účetnictví e-mailem.

Přidejte si i zdroj do RSS čtečky

Vyzkoušejte iÚčto.cz

Píšeme na Facebooku